Співпраця кафедри слов’янської філології з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти

Сьогодні в Україні проводять різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні для виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів – це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України, до яких щорічно залучається близько 3 млн. школярів.

Усі змагання проходять у чотири етапи: I (перший) етап – шкільні (міжшкільні); II (другий) етап – районні (міські); III (третій) етап – обласні (у м. Києві – міський); IV (четвертий) етап – всеукраїнський рівень.

Якщо до перших трьох етапів учні готуються разом зі своїми вчителями, то підготовка до всеукраїнського етапу особливо відповідальна.

Протягом 17-21 лютого 2020 року на базі Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 2 відбувалися тренувальні збори на IV етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, яка цього року відбудеться в березні у Харкові.

Уже стала традицією співпраця кафедри слов’янської філології з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, який систематично залучає викладачів кафедри до участі у різних заходах та формах роботи з обдарованою молоддю, зокрема до складу журі конкурсів та олімпіад, апеляційних та експертних комісій тощо.

Викладачі кафедри слов’янської філології: кандидат філологічних наук, доцент Торчинська Наталія Миколаївна та старший викладач Терещенко Людмила Вікторівна провели заняття з української мови для переможців обласного туру олімпіади з української мови і літератури: Бандирської Катерини (Хмельницька гімназія № 2, 8 клас), Нетичук Наталії (Славутська ЗОШ І–ІІІ ст. № 1, 9 клас), Калинюк Дар’ї (Кам’янець-Подільський приватний навчально-виховний комплекс, 10 клас), Савчук Вікторії (Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка, 11 клас) із метою виробити й закріпити їхні знання, вміння й навички.

Дівчата-переможниці показали свій високий інтелектуальний рівень, ґрунтовну підготовку, отриману в школах. Тож бажаємо їм перемоги на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури!!!