Кафедра слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету готує фахівців за спеціальностями:
«035 Філологія» та «014 Середня освіта» та за освітньо-професійними програмами

  • «Польська мова і література, друга мова – англійська» (бакалаврат)
  • «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))» (бакалаврат)
  • «Філологія. Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська)» (магістратура),

Студенти-полоністи ХНУ про свою спеціальність

Тетяна Храпак – випускниця-полоністка нашої магістратури «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та викладачка кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету розповідає про свій шлях успіху.

Катерина Стельмах – магістрантка 1 курсу і випускниця бакалаврату наших ОПП «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська»» про здобутий досвід, академічну мобільність, гостьові заняття та багато іншого…

Артем Корчагін – студент 2 курсу ОПП «Польська мова і література, друга мова – англійська» про можливості навчання та професійний розвиток

Тетяна Дереховська – студентка 1 курсу ОПП «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))» – про можливості паралельного навчання

Анастасія Бойко і Анастасія Храпак – студентки-полоністки про вибір навчання на «Філології» та «Середній освіті», а також можливостях ОПП кафедри слов’янської філології ХНУ

Яніна Гуменюк – магістрантка 1 курсу про своє навчання, професійне становлення, практичний досвід та наукові дослідження  

Усіх абітурієнтів, зацікавлених вивченням іноземної філології, запрошуємо на навчання на освітню програму “Польська мова і література, друга мова – англійська” у Хмельницькому національному університеті!

Софія Кобельник – студентка 4 курсу про своє навчання на освітній програмі “Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))”. Приєднуйтеся до нас!

Іван Гайдов – наш успішний студент, переможець Міжнародного конкурсу-диктанту з польської мови та олімпіади з польської мови і літератури розповідає про можливості, які дає навчання на спеціальності “Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська” у Хмельницькому національному університеті!

Ірина Варнацька (Замашнюк) – успішна випускниця бакалаврату і магістратури, перекладач із польської мови, вчитель і викладач польської мови і літератури – про здобуті знання, набуті професійні компетентності та значення їх у суспільному житті!

Про навчання у магістратурі на спеціальності “Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська” у Хмельницькому національному університеті розповідає її успішна випускниця, переможець у номінації “Найкращий студент гуманітарно-педагогічного факультету-2022”, вчитель польської мови, голова Товариства польської культури ім.В.Ягелли МАР’ЯНА КОЦЬ.

Запрошуємо усіх охочих до вивчення польської та української мов і літератур до навчання на освітньо-професійну програму “Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))”!

Софія Гнатовська – наша успішна випускниця бакалаврату минулого навчального року ділиться враженнями про навчання на освітній програмі Хмельницького національного університету “Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська”.

У День випускника у Хмельницькому національному університеті приємно і цікаво було поспілкуватися із нашими успішними випускницями і бакалаврату, і магістратури – Вікторією Атаманчук та Дарією Дроник! Пишаємося вашими успіхами у професії вчителя польської мови! Дякуємо, що поділилися емоціями і досвідом! Завжди відкриті до співпраці і раді вітати всіх наших випускників!

Зоряна Шаховал – наша випускниця спеціальності “Філологія. Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська”, а сьогодні викладач кафедри слов’янської філології про шлях свого успіху!

Тетяна Мороз – успішна випускниця-філолог Хмельницького національного університету розповідає про своє навчання, роботу і кар’єрний ріст! Її думка варта уваги!