У рамках співпраці Хмельницького анціонального університету та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хмельницької міської ради 18 травня кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології, декан гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету Людмила Леонідівна Станіславова провела для педагогічних працівників м. Хмельницького та усіх зацікавлених тематикою вебінар за темою «Персовнальний блог як електронне порт фоліо педагога».
Слухачі вебінару отримали покорокові інструкції щодо створення електронного портфоліо педагога на платформі Blogger, рекомендації щодо наповнення такого портфоліо.
Тема вебінару важлива для педагогів, оскільки в сучасних умовах потрібно впевнено рухатися вперед «в ногу із сучасними інформаційними технологіями», відповідно і презентацію себе як педагога потрібно також уміти створювати, знати, які складники в неї мають увійти, як правильно їх відобразити, розуміти, що подати як головне, а що другорядне, як уміло вести блог вчителя ті ін.
«Хоч я й не педагог поки, але корисно було відвідати вебінар, у якому йшлося про те, як створити блог вчителя у додатку Blogger. Життя надто непередбачуване, тому я не впевнена, що 100% не буду вчителем. Круто було усвідомлювати, що модератор вебінару – твоя перша вчителька Ірина Бігус, а спікер – декан гуманітарно-педагогічного факультету, твій викладач у Хмельницькому національному університеті, і людина, яка є професіоналом своєї справи, завжди йде в ногу з часом! Пишаюся, що мене навчали і навчають такі люди! (Анна Шабатура, студентка 4 курсу спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (перклад включно), перша – польська» ХНУ).
Хочемо зазначити, що Людмила Леонідівна Станіславова на кафедрі слов’янської філології уже багато років для філологів викладає дисципліни: «Інформаційні технології в сучасному освітньому просторі», «Комп’ютерна лінгводидактика», проходить стажування у закордонних та українських наукових установах, підвищує кваліфікацію на міжнародних, всеукраїнських та університетських курсах, має наукові публікації із зазначеної тематики вебінару, а отже, має й власні напрацювання, з якими охоче ділиться не лише зі студентами, а й на курсах педмайстерності із викладачами ХНУ, а також приємно, що цього разу поділилася досвідом з усіма охочими педагогічними працівниками Хмельницької територіальної громади.
Щиро дякуємо Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хмельницької міської ради за співпрацю, зокрема, консультантові Ірині Бігус, за організацію вебінару та його модерацію. Сподіваємося на продовження спільної діяльності задля обміну педагогічним досвідом та підвищення кваліфікації усіх охочих.
Інформація кафедри слов’янської філології