Після закінчення університету багато випускників традиційно хвилюються про перше місце роботи, та й взагалі про працевлаштування.
Випускники кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету зазвичай не мають проблем із працевлаштуванням, оскільки спеціальність, за якою отримують диплом, є затребуваною сьогодні на ринку праці.
Бути дипломованим філологом-славістом (знавцем української, польської, російської філологій) означає, що можна працювати в науковій, літературно-видавничій, освітній галузях; на викладацьких посадах у закладах загальної середньої та вищої освіти; у бюро перекладів, міжнародних організаціях, адміністративних центрах, бізнес-структурах, засобах масової інформації, медіа, інтернет-маркетингу, у різноманітних фондах, спілках, фундаціях гуманітарного спрямування, музеях, мистецьких і культурних центрах тощо; у різних галузях господарства, де потрібні послуги зі створення, аналізу, перекладу, оцінювання текстів.
Своїм досвідом із працевлаштування у Візовому центрі Польщі і Литви (м. Хмельницький) діляться цьогорічні випускники магістратури спеціальності «Філологія (Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» Любов Гнатюк та Ірина Варнацька.
Запрошуємо всіх зацікавлених слов’янською філологією та навчанням у Хмельницькому національному університеті до перегляду відео:
А також за додатковою інформацією звертайтеся на сайт кафедри слов’янської філології: http://ksf.khnu.km.ua/ та на сайт приймальної комісії ХНУ: http://prk.khnu.km.ua/
Інформація кафедри слов’янської філології