«Освітній джаз: мелодія в чотири руки»

 Кожному і кожній із нас імпонує «своя» музика, зі своїм характером, стилем, ритмом, темпом, динамікою…

Проте мелодія справжнього спілкування у реальному світі з непідробними людьми робить нас істинно щасливими. У мелодії освітнього джазу, що виконана в чотири руки на #EdCamp Khmelnytskyi Technology Lyceum об’єдналися всі головні освітянські елементи музичної виразності й характеру — професіоналізм, креатив, прогресивність, творчість, динаміка, гармонія, що створили цю надзвичайно захопливу музику, яка звучала, звучить і звучатиме.

У такій музиці освітянська джазова мелодія впевнено стає основою для створення «великих монументальних творів» (дитячих усмішок, щасливих обіймів, захопливих поглядів, віри в себе, успішне майбутнє…).

У Хмельницькому 16 травня відбулася магістральна (не)конференція міні-EdCamp Khmelnytskyi Technology Lyceum «Освітній джаз: мелодія в чотири руки»!

В офлайн-заході взяли участь 183 натхненних освітян і освітянок. Що ж цього року відбувалося цікавого уже на традиційній (не)конференції? Це динамічна таємна сесія, яка стала розмовою вчительства про радощі та болі; ігрова кімната, в якій волонтери/-ки знайомили всіх охочих з ліцейськими настільними іграми; 6 сесій, з яких 3 – експертні та вчительська, що була сформована за допомогою загального голосування; спеціальна сесія від освітнього омбудсмена Сергія Горбачова; квест «Подільське сафарі», який допоміг учасницям/-кам дізнатися більше про Хмельниччину.

Партнерами (не)конференції стали: Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Heinrich Boll Foundation , Бюро Київ – Україна ( Heinrich – B ö ll – Stiftung Ukraine ), компанія EdPro ( EdPro. ua ), видавництво «Ранок» ( Корпорація «Ранок” ), громадська організація «Смарт Освіта» ( ГО «Смарт Освіта” ), портал «Нова українська школа» ( Нова Українська Школа ), видавнича група «Шкільний світ» ( Шкільний світ ), медіагрупа «Накипіло» ( Накипело ), краудфандингова платформа «Спільнокошт», Служба освітнього омбудсмена.

У заході взяла участь Горячок Інна Владиславівна, доцент кафедри слов’янської філології, кандидат педагогічних наук, мала чудову нагоду взяти участь у ексклюзивній та інноваційній конференції EdCamp 16 травня у Хмельницькому технологічному ліцеї імені А. Мазура. Формат проведення цього заходу був креативним та інтерактивним. Такий спосіб організації конференції є унікальним і подає приклад освітнім закладам України з прогресивним підходом.

Горячок І. В. виступала експертом із питань ролі батьківства в сучасному навчально-виховному процесі і представила для обговорення тему: «Батьківські збори на новий лад». Жваве спілкування, апробація учасниками однієї з нових форм проведення батьківських зборів і на завершення щирі слова подяки та оплески…

Інформація кафедри слов’янської філології