Дорогі випускники! Кафедра слов’янської філології звертається до Вас із великим проханням подати інформацію про себе, про свої здобутки, досягнення, зокрема про місце роботи і посаду (можна з фотографіями), про те, що зі здобутих у нашому університеті знань Вам пригодилося, можливо, які прогалини є в організації навчально-виховної роботи, на які нам бажано звернути увагу з метою усунення вказаних Вами недоліків.

Будемо вдячні, якщо зможете відгукнутися на проєкти навчальних планів чи освітніх програм, на переліки вибіркових дисциплін (розміщених на нашому сайті), вказавши, що Вам подобається, а що Ви не схвалюєте (з погляду уже професійної практичної діяльності). Будемо раді Вашим відгукам про студентські роки!

Також просимо долучатися і керівників організацій та установ з відгуками про Вашу роботу. Усі матеріали, які отримаємо від Вас, розмістимо на нашому сайті, і обов’язково на них відповідно відреагуємо.

Усю інформацію, будь ласка, надсилайте на електронну адресу нашої кафедри ksf2013@ukr.net, вказавши свої дані, зокрема номер телефону, на який, за потреби, можна буде зателефонувати. Або якщо буде у Вас така можливість чи бажання – зайдіть, будь ласка, на кафедру (ауд. 4-334) і передайте матеріали (засвідчити Ваш підпис можна буде в деканаті ГПФ).

Інформація про працевлаштування випускників за спеціальністю кафедри

СТАНІШЕВСЬКА ОЛЕНА
2024 р.

Магістр, викладач англійської мови та зарубіжної літератури.

Доктор  філософії з галузі мовознавства

Вчитель польської мови в «Житомирській обласній спілці поляків в Україні». Перекладач-фрілансер у перекладацькому агентстві «Ґрейт»

САВЧУК ОКСАНА
2024 р.

Вчитель початкових класів Березнівської початкової школи Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області

Навчання в магістратурі стало надзвичайно цінним етапом мого професійного та особистісного розвитку. Завдяки високому рівню викладання, цікавим практичним завданням, курсам, практикам і підтримці викладачів я змогла поглибити свої знання та здобути нові навички. Особлива подяка за мотивацію, натхнення та можливість відкривати нові горизонти! Це був незабутній досвід, який я обовʼязково буду впроваджувати у своїй професійній діяльності. Це був час, наповнений новими відкриттями, знайомствами та можливостями для розвитку. Щиро дякую всім, хто був поруч на цьому шляху!

ПОГОЙДАШ ІРИНА
2024 р.

Вчитель англійської мови Балтського ліцею № 2 Одеської області

ПИНДИК ЛІЛІЯ
2024 р.

Вчитель польської мови польського культурно-освітнього центру при Чернівецькому ліцеї № 10

Дякую всім викладачам кафедри за високий професіоналізм, доброзичливість, розуміння, хороше ставлення, толерантність, а також за постійне спілкування і відкритість та неповторні емоції. Ви є просто мегакруті!!!!

НІКОЛАЙЧУК ІРИНА
2024 р.

Вчитель польської мови у Польській суботній школі при парафії св.Йоана Хрестителя в Старокостянтинові

НЕСТЕРЕНКО ТЕТЯНА
2024 р.

Кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української філології та журналістики Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Вчитель польської мови КЗ «Ліцей «Науковий» міської ради міста Кропивницького»

МАЗУР ТЕТЯНА
2024 р.

Заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових класах Старокостянтинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1, вчитель-методист. Заступник очільника громадської організації «Спілка поляків міста Старокостянтинова». Волонтер осередку «Caritas-Spes» при римо-католицькій парафії Св. Йоана Хрестителя у місті Старокостянтинів.

Дякую меценатам, які допомогли зробити ще 1 крок для власного розвитку, дякую всім викладачам за розуміння, гнучкість, створення відповідних умов для навчання, за змістовні лекції, за стимул до праці – здобувача освіти( в мене, це – третя вища). Подяка всім викладачам за серйозну підготовку магістрів, за глибокі знання, за доступність до матеріалів викладів, за можливості спробувати себе в новій ролі – викладача, перекладача. Велика подяка за постійно опіку, за постійний зворотній зв’язок. Особлива подяка моєму науковому керівнику – пані Тетяні МОРОЗ. Така співпраця, яка в нас була на всіх етапах навчання, починаючи від участі у конференціях українських і міжнародних , вебінарах, до написання статей, і до написання кваліфікаційної роботи, – на найвищому рівні. Дякую Тетяні Олександрівні за високий професіоналізм, вміння підтримати, коли руки опускалися, не від невміння, а від життєвих ситуацій, за мудрість, розуміння, за особистісний підхід, за терплячість,  просто за те, що є гарною Людиною. Навчаючись в університеті додатково пройшла курси цифрових технологій, академічної доброчесності для викладачів,  отримала сертифікати, завдяки цьому оновила свій блог, яким постійно користуюсь у роботі. Дякую своїй кафедрі за високий професіоналізм, за всі можливості,  досвід, якими ви щедро ділитися з кожним здобувачем освіти. Надзвичайно гарний досвід здобула, будучи учасником, доповідачем міжнародних конференцій. Щира подяка. Миру Вам і добра! Нехай всі сім’ї ваші будуть щасливі разом, нехай всі, хто захищає Батьківщину, повернуться живі і здорові в домівки. Університету – тримати високу планку, не зупинятися на досягнутому!!!

КОРОБЕНКО ТЕТЯНА
2024 р.

Керівник гуртка «Uczymy się polskiego» в ЦДЮТ Дарницького району м.Києва

ДЬЯЧЕНКО ОЛЬГА
2024 р.

Вчитель польської мови дітей та молоді, організатор у польському культурно-освітньому товаристві «Родина» PKOS «Rodzina» м. Бровари Київської обл.

Кафедра словʼянської філології здійснила мою давню мрію: я пройшла шлях від любителя польської мови до фахівця. Отримала знання, навички з методики викладання, також необхідні в сучасному світі знання із застосування компʼютерних технологій у навчанні іноземної мови. Безумовно, викладачі – знавці своє справи, свято виконують усі принципи гуманної педагогіки, відкриті, готові віддати максимум інформації і душі. На високому рівні організована співпраця з Польщею, студенти постійно мають лекції, конференції, розмовні клуби, вебінари з носіями мови. Практика і практика! Щиро вдячна за підтримку від вступу і до закінчення.

ДОБРОВОЛЬСЬКА ЛАРИСА
2024 р.

Координатор проєктів, тренер розмовного клубу в Суботній  школі польської мови в Тлумачі Івано-Франківської області

Навчання в магістратурі відкрило широкі горизонти для співпраці між полонійними організаціями, зʼявилася віра в себе і свої можливості. А найважливіше – то неоціненний досвід роботи в команді: надзвичайна група ФППмз-23-1, чудовий колектив кафедри слов’янської філології, де всі працюють над спільною справою.

Дякую за досвід і знання!

ГОРБАЧ МАРИНА
2024 р.

Вчитель польської мови, української мови і літератури Краматорського закладу загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради Донецької області.

БОДЕЛАН НАТАЛІЯ
2024 р.

Вчитель української мови та літератури Балтського ліцею №2 Одеської області.

Із 2023 року – ментор методичного об’єднання вчителів мовно-літературної галузі Балтської ОТГ.

ТКАЧЕНКО ОЛЬГА
2024 р.

Учителька польської мови, української мови та літератури Озерненського ліцею Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

Навчання на кафедрі слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету за спеціальністю «Словʼянські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» має безліч переваг, які роблять цей вибір найкращим для тих, хто прагне здобути високоякісну освіту й успішно реалізуватися у професійній сфері. Університет пропонує сучасну навчальну програму, яка поєднує в собі глибокі теоретичні знання та практичні навички. Студенти мають можливість вивчати польську мову на високому рівні, а також ознайомлюватися з літературою, культурою та історією Польщі, що сприяє всебічному розвитку й підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці.

Однією з ключових переваг є висококваліфікований викладацький склад. Викладачі університету – це досвідчені фахівці, які не лише мають глибокі знання у своїй галузі, але й вміють передати їх студентам у доступній та цікавій формі. Завдяки їхньому професіоналізму та індивідуальному підходу до кожного студента, навчання стає не лише ефективним, але й захоплюючим. На факультеті створено всі необхідні умови для активної науково-дослідницької діяльності студентів. Участь у наукових конференціях, семінарах та публікації у фахових виданнях дозволяють студентам розвивати свої дослідницькі навички.

Навчання в ХНУ – це чудова можливість здобути якісну освіту, розвинути свої професійні навички та підготуватися до успішної кар’єри у сфері викладання польської мови та перекладу.

ТИХОНЧУК НАТАЛІЯ
2024 р.

Кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, провідний фахівець відділу з міжнародних зв’язків НМУ імені О.О. Богомольця, віце-презес OPOS Polonia при Спілці поляків України (м.Київ). До обов’язків у відділі міжнародних відносин належить комунікація з колегами з польських ЗВО (польською мовою), переклад договорів (меморандумів) про співпрацю між НМУ і польськими медичними ЗВО.

Навчання на кафедрі слов’янської філології ХНУ стало для мене цікавим досвідом і новою сходинкою у професійному розвитку, де я отримала всі необхідні знання й навички. Викладачі кафедри – це висококваліфіковані фахівці, які вміло та зрозуміло подавали матеріал, і водночас доброзичливі колеги, які ставилися до всіх із взаємоповагою. Вони завжди були готові допомогти і йшли назустріч, що завжди надавало впевненості та підтримки. Під час навчання я здобула безцінний досвід, відчула нові перспективи і стала впевненішою у своїй фаховій підготовці.

СТРЕМБІЦЬКА ЛАРИСА
2024 р.

Вчитель польської мови у Сокілецькій філії Ліцею № 1 м. Немирова ім. М.Д. Леонтовича Немирівської міської ради Вінницької області

СКОЧЕЛЯС КАТЕРИНА
2024 р.

Віцеголова полонійної організації Дім Полонія в Києві при Спілці поляків України (wiceprezes Dom Polonia w Kijowie przy ZPU)

Навчання на кафедрі слов’янської філології Хмельницького національного університету дозволило ще раз відчути себе студентом, згадати давно забуті відчуття підготовки до іспитів, контрольних робіт та написання дипломної роботи! Під час навчання я знайшла нові інтереси, відкрила свої нові можливості, про які навіть не здогадувалася, познайомилася з чудовими людьми! Окремо хочу подякувати  викладачам за їхній професіоналізм, розуміння, індивідуальний підхід до кожного з нас. Це був гарний і, головне, насичений і корисний період у ці складні часи, а здобуті знання і навички вже використовую у своїй професійній діяльності.

ПАНЧУК ІВАННА
2024 р.

Викладач польської мови, засновниця школи польської мови «POL Room»

ЛЬВОВА АННЕТА
2024 р.

Асистент учителя і класний керівник 5 класу Ліцею 10 імені святої Марії Магдалени з польською мовою навчання у Львові

ЛЕМБАС МАКСИМ
2024 р.

Спеціаліст організації процесів, англійсько-український перекладач, Vidby AG (Senior operations specialist/ English-Ukrainian translator Technologies of understanding AG/ Vidby AG)

КОМАРИЦЬКА ОЛЬГА
2024 р.

Заступник голови Криворізького міського союзу поляків ім. Валентини Травінської з організаційних і навчальних питань.
Заступник головного бухгалтера гірничо-видобувної компанії ПрАТ «Суха Балка» з обліку податків та звітності

Математика та філологія, можливо, здаються не зовсім сумісними напрямами, але я захоплююся обома. Кожен із них по-своєму надихає мене: математика приваблює своєю логікою та структурою, а філологія – глибиною мови та культурою. Наразі я не можу віддати перевагу чомусь одному. З великим задоволенням висловлюю щиру вдячність керівникам та викладачам кафедри слов’янської філології ХНУ за підтримку, професійне наставництво та плідну співпрацю протягом усього періоду навчання.

КАПІНОС ОЛЕКСАНДРА
2024 р.

Ліцей №10 імені святої Марії Магдалени з польською мовою навчання у Львові

КОВАЛЬ МАРИНА
2023 р.

Викладач польської мови на кафедрі слов’янської філології Хмельницького національного університету

ЛОЙКО МАРИНА
2023 р.

Вчитель польської мови у початковій школі Берездівського ліцею Шепетівського району Хмельницької області.

Із впевненістю можу сказати, що за час навчання в ХНУ на кафедрі слов’янської філології я отримала хороші і необхідні для мене знання та прекрасну підготовку, необхідну для моєї професії. Викладачі надзвичайно добрі, чуйні та, що саме головне, професіонали своєї справи. Із легкістю та доступністю викладали матеріали, завжди йшли на зустріч і допомагали за необхідності. Мені дуже сподобалася атмосфера, яка сприяла підтримці та комунікації між викладачами та студентами. В університеті я отримала неоціненний досвід, відкрила для себе нові горизонти і стала хорошим фахівцем своєї справи.

КУЦЬ МАРІЯ
2023 р.

Вчитель польської мови у гуртку польської мови для середньої школи Ліцею № 2 Львівської міської ради

СЕМЕНЮК СТАНІСЛАВА
2023 р.

Вчитель польської мови як іноземної у КОЦПНМ «Білий орел», м. Львів

ТОКОЛОВА АЛЛА
2023 р.

Викладач польської і англійської мов в Приватному загальноосвітньому ліцеї для молоді і Поліцеальній школі медичних служб, місто Новий Тарг, Польща

БОЙКО СВІТЛАНА
2023 р.

Вчителька початкових класів, ЗЗСО №13 ім. І. Хитриченка, м. Київ

ЛІЧНЯРОВСЬКА АНТОНІНА
2023 р.

Вчитель польської мови і літератури в 5 і 6 класах, педагог-організатор в Городоцькому ліцеї № 3 Городоцької міської ради Хмельницької області

ЛЯСКОВСЬКА АЛІНА
2023 р.

Директор та викладач у польській школі ім. І.Я.Падеревського (позашкільна освіта) при Житомирській обласній спілці поляків України. Вчитель польської мови в Житомирському ліцеї № 6.

ШАРМАНОВА НАТАЛЯ
2023 р.

Доцент, кандидат педагогічних наук Криворізького державного педагогічного університету Викладає навчальну дисципліну «Польська мова» із вибору дисциплін професійної підготовки за спеціальністю для факультету української філології.

ШЕМЧУК АНТОНІНА 2023 р.

Вчитель польської мови в Ялтушківському ліцеї Барської міської ради Вінницької області

КУЗЬМІНЧУК ОКСАНА
2023 р.

Вчитель польської мови в гімназії № 4 м. Славута Хмельницької області

КОЛЕСНІКОВА ЮЛІЯ
2023 р.

Вчитель польської мови у Ліцеї зі структурним підрозділом гімназії № 6 Покровської міської ради Донецької області та Приватному закладі загальної середньої освіти «Броварська гімназія «Юнік»»

МАЛІНОВСЬКА НАТАЛІЯ
2022 р.

Вчитель англійської мови в приватній школі «Success School» m. Łęczna  (Польща)

КОЛЕСНИК МАРІЯ
2022 р.

Вчитель польської мови ЗОШ № 20 м. Хмельницький

АНТОНОВИЧ СВІТЛАНА
2022 р.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри історії української літератури філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

МИКУЛИЧ МАРІЯ
2022 р.

Керівник польської культури в Культурно-освітньому центрі польської національної меншини ім. Святого Івана Павла II м. Самбора при КЗ ЦПО м. Самбора

ПФАЙФЕР ЮЛІЯ
2022 р.

Вчитель польської мови у Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 82 Львівської міської ради Львівської області

РОТАЙ ТАМАРА
2022 р.

Вчитель іноземної мови, Березнянський ліцей Хмільницької міської ради

УДОВЕНКО ОЛЕНА
2022 р.

Вчитель суботньої школи Товариства «ГО Старобільське районне товариство любителів польської мови та культури «Міст надії», м. Старобільськ, Луганська область.

БАЛАКИР ГАННА
2022 р.

Журналістка видання «Експрес», викладач польської мови в школі іноземних мов «Viorika», репетитор.

ХРАПАК ТЕТЯНА
2022 р.

Викладач польської та української мов ГО «Центр слов’янських мов та культур» м. Хмельницького

КОВАЛЬСЬКА МАР’ЯНА
2022 р.

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, факультет громадського розвитку та здоров’я,  к.ю.н., доц. кафедри права.

Вчитель польської мови та літератури Львівський Ліцей №10 імені святої Марії Магдалени.

ТИТАРЕНКО-БУГАЙ НАТАЛІЯ
2022 р.

Вчитель польської мови в Чернеччинській ЗОШ Охтирського району Сумської області

СТОРОЖУК ДІАНА
2022 р.

Спеціаліст по роботі з кадрами (та за сумісництвом польсько-український перекладач) у міжнародній фірмі PGIP

БАЙДАЦЬКА ГАЛИНА
2022 р.

Вчитель початкових класів у Клекотинському ліцеї Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області

ПРОВАЛЬНА ЗОРЯНА
2022 р.

Вчитель польської мови в Чортківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 Тернопільської області

ПЕТРОВСЬКА ТЕТЯНА
2022 р.

Викладач основ інформатики, Житомирський кооперативний фаховий коледж бізнесу і права, редактор журналу «Tęcza Żytomierszczyzny» при ГО «Житомирська обласна Спілка поляків України»

КОЦЬ МАР’ЯНА
2022 р.

Учитель польської мови в Городоцькому ЗЗСО 4 І-ІІІ ст. ім. Т. Кулєби та А. Одухи Городоцької міської ради Львівської області.

КАЧУРОВСЬКА ЛАРИСА
2022 р.

Заступник директора Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради  Миколаївської області, а також учитель історії, правознавства, польської мови в ліцеї.

ВАСИЛИК СВІТЛАНА
2022 р.

Молодший науковий співробітник відділу музикознавства і етномузикології ІМФЕ ім.М.Т.Рильського НАН України та за сумісництвом вчителем польської мови в школі І-ІІІ ст. №308 м.Києва.

ЛЯПІНА ЛІНА
2022 р.

Учитель польської мови у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів номер 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БОГДАН ІВАНОВИЧ
2021 р.


Вчитель польської мови Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Хмельницької області

ОСІПЧУК ГАЛИНА ВАЛЕНТИНІВНА
2021 р.


Кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ЛУКІНА ЛІЯ РУСЛАНІВНА
2021 р.


Викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

КРИМСЬКА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА
2021 р.

Копірайтер (сайт Freelancehuht)


ІВАНОВА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
2021 р.


Вихователь ЗДО №18 «Зірочка» м. Хмельницького

ДЗЮБА ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА
2021 р.


Вчитель англійської та польської мов КЗ «Гуманітарна гімназія 1 ім. М. І. Пирогова ВМР» м. Вінниця


ДЕЙНЕКА ІРИНА ГЕОРГІЇВНА
2021 р.

Вчитель польської мови у Здолбунівській гімназії Рівненської області


ГРИЦЬКА-АННЕНКОВА МАРИНА ІГОРІВНА
2021 р.


Вчитель англійської, німецької, польської мов в Szkoła Wiedzy o Polsce, Ginger Educational&Creativity Center, Учбовому центрі Еліт-Голд


ГОНЦА ІРИНА СЕМЕНІВНА
2021 р.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедра української мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ШТЕФАН АНТОН ПАВЛОВИЧ
2021 р.


Аспірант Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, старший викладач кафедри української мови в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна.

БАШКАЯ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
2021 р.

Вихователь ГПД, асистент вчителя, керівник гуртка вокального ансамблю «Polskie kwiaty» Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 20


ШИМАНСЬКА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
2021 р.


Педагог-організатор в ОЗЗСО «Романівська гімназія» Житомирської області


ТУРОВСЬКА АЛІНА ЙОСИПІВНА
2021 р.

Вчитель початкових класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 м.Бердичева Житомирської області

КУЗНЄЦОВА ЮЛІЯ ІВАНІВНА
2021 р.


Вчителька початкових класів у Явненській ЗОШ І-ІІ ст. Баранівського району Житомирської області


КОПАЧ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА
2021 р.


Вчитель початкових класів, практичний психолог Биківського опорного закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області

КАРПІНСЬКА ВІТА ВІКТОРІВНА
2021 р.


Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, польської мови в Старочуднівськогутянському ОЗЗСО, вчитель польської мови в ОЗЗСО «Романівська гімназія» Житомирської області (сумісництво).


ЗЕМІК ЮЛІЯ ПЕТРІВНА
2021 р.


Практичний психолог у Романівському ЗЗСО Житомирської області

ГЕРАЩЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
2021 р.


Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

БЕРЕЗЕЦЬКА ЛЮДМИЛА ВІТАЛІЇВНА
2021 р.


Вчитель початкових класів (класи з польською мовою навчання) Гімназія № 4 ім.Валі Котика Шепетівської міської ради Хмельницької області.

БАШИНСЬКА МАРІЯ ВІКТОРІВНА
2021 р.


Викладач кафедри слов’янських та германських мов (за сумісництвом) Житомирського державного університету імені І. Франка

ПАВЛЮК ОЛЕКСІЙ
2020 р.

Вчитель польської мови у Громадському об’єднанні «Хмільницька міська спілка поляків ім. Владислава Реймонта»


ТИШКОВЕЦЬ ІРИНА
2020 р.

Вчитель польської мови у Здолбунівській гімназії Здолбунівської районної ради

ВАЛЬЧУК-ОРКУША ОКСАНА
2020 р.

Кандидат географічних наук, доцент кафедри географії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

СЕНЬ ОКСАНА
2020 р.

Вчитель англійської мови в Митинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

ТИЩУК ОЛЬГА
2020 р.

Волонтер у Суботньо-недільній школі при Шепетівському осередку Спілки поляків України. Вчитель початкових класів у Шепетівській гімназії № 5


ТИШКОВЕЦЬ ІРИНА
2020 р.

Здолбунівська гімназія м. Здолбунів. Вчитель польської мови.


ОРЛЕНКО ОЛЬГА
2020 р.


Шепетівська загальноосвітня школа № 1. Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель польської мови

ЯЛОВА МАРІЯ
2020 р.

Криворізька гімназія №10 Криворізької міської ради (КГ№10 КМР), вчитель польської мови

ПАВЛЮК ОЛЕКСІЙ
2020 р.


Вчитель польської мови, культури і історії Вінницький державний педагогічний університет. Асистент-викладач польської мови Жмеринська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів у м. Жмеринка. Вчитель польської мови, викладач філософії і релігієзнавства Інститут Богословських наук Непорочної Діви Марії в Городку, Хмельницької обл. Співробітник ГО Хмільницької міської Спілки поляків ім. В. Реймонта.

ІЛЬЄНКО ОЛЕНА
2020 р.

Волонтер у Centrum Polsk kulturalny “Sokoły” m. Krzywy Róg

КОРОСТІЛЬ ЮЛІЯ
2020 р.

Репетитор польської мови он-лайн


ГАБІНЕТ ІРИНА
2020 р

Волонтер у Суботньо-недільній школі при Шепетівському осередку Спілки поляків України.Вчитель початкових класів у Шепетівській гімназії № 5

БАРАНОВСЬКА ЛІДІЯ
2020 р.

Викладач кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології Донецького національного університету ім. В.Стуса

АТАМАНЧУК ВІКТОРІЯ
2020 р.

Вчитель польської мови в Хмельницькому приватному ліцеї «Мої обрії».


ГАРМАТА ІРИНA
2019 р.


Завідувач Народного дому у Відділі культури національностей та релігій Заліщицької районної державної адміністрації.


КУРТИНЕЦЬ МИРОСЛАВ
2019 р.

Доцент кафедри міжнародного права та порівняльного права у Навчально-науковому інституті права Університету державної фіскальної служби України.

МУДРИК МАРИНА
2019 р.


Старший лаборант з в/о кафедри практики іноземної мови та методики викладання ХНУ

ВАРНАЦЬКА ІРИНА
2019 р.

Менеджер з надання інформації ППВА м. Хмельницький (ТОВ «VFS Global» (Опрацювання документів на оформлення польської візи. Візовий центр співпрацює безпосередньо з Генеральним Консульством Польщі у м. Вінниця)

МІТІНА НАДІЯ
2019 р.

Перекладач у ТОВ видавництво «Знаки»

БРИЛЬЯНТ ЄВГЕНІЯ
2019 р.

Керівник громадської організації «Хмілницька міська Спілка поляків ім. В. Реймонта», при якій працює школа польської мови.

ГНАТЮК ЛЮБОВ
2019 р.

Менеджер з надання інформації ППВА м. Хмельницький (ТОВ «VFS Global» (Опрацювання документів на оформлення польської візи. Візовий центр співпрацює безпосередньо з Генеральним Консульством Польщі у м. Вінниця)

ХИМЕНЮК МАРИНА
2019 р.


Викладач польської мови в Освітньому просторі «BeFirst»

ДУРАЧ КАРІНА
2019 р.


Вчитель польської та англійської мови в дитячому центрі «Step be Step».

АЛЄКСЄЄНКО ГАЛИНА
2019 р.

Керівник і викладач польської мови у студії польської мови «Słonecznik», студія діє при Санктуарії Летичівської Богородиці в Летичеві Хмельницької обл.

ЯМКОВА ЯНА
2019 р.

Вчитель польської мови, німецької мови, англійської мови дітей початкових класів в сімейно-освітньому центрі «Let’sdo» у місті Волочиську, Хмельницької області

ВІДЛАЦЬКА СОФІЯ
2019 р.

Перекладач з польської мови. Редактор. Коректор. Штатний усний та письмовий перекладач. Переклади з польської мови на українську та з української мови на польську. Виконує перевірку змісту перекладу та забезпечує відповідність перекладених текстів технічним завданням. Працює у бюро перекладів «Адмірал», м. Хмельницький.

БАЛАНДЮК НАТАЛІЯ
2019 р.

Вчитель польської мови у Волочиському НВК, Війтовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. та у приватній школі «Let’sdo»

ЯНЗЮК ДАРʼЯ
2019 р.

Вчитель польської мови у НВК-гімназії імені Героя України С. М. Бондарчука, керівник гуртка (секція вивчення польської мови) «Євроклуб» у Центрі дитячої та юнацької творчості у м. Старокостянтинові

ЛАЛУЄВА АЛІНА
2018 р.

Після закінчення бакалаврату з полоністики в ХНУ вступила до Люблінського католицького університету імені Яна Павла ІІ на спеціальність «Навчання іноземців польської мови».

АЩУК ОЛЬГА
2018 р.

Вчитель польської, української, російської мови та зарубіжної літератури у Ладижинській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 4 (Вінницька область)

ЗАВОДЯНА ОЛЕНА
2018 р.

Адміністратор в restaurant&pub Sport-corner (Польща, м. Закопане) До обов’язків належить адміністрування та комунікації з персоналом і відвідувачами (польською мовою).Вчитель польської мови у Шаровечківській ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницьколго району (2016-2017)

ДРАГАН АЛІНА
2018 р.

Вчитель польської та української мови у власній школі Dragan School.


КАРАЧУН ДАРІЯ
2017 р.

Копірайтер-перекладач у компанії LeadReaktor, фахівець із звʼязків із польськими представниками у галузі продажів

ЦЕРКЛЕВИЧ КАТЕРИНА
2017 р.

Викладач польської і чеської мов у мовному центрі BigBen (м. Хмельницький)

ШАХОВАЛ ЗОРЯНА
2017 р.

Викладач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету. Викладач польської мови на Київських курсах іноземних мов


МОРОЗ ТЕТЯНА
2017 р.

Молодший науковий співробітник відділу слов’янських мов Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України

МОЛОДНІЦЬКА ІВАННА
2017 р.

Перекладач на фрілансі в Польщі. Працювала асистентом у відділі HR.

ЗАБОЛОТНА ГАЛИНА
2016 р.

Вчитель польської мови у Мацьковецькій ЗОШ І-ІІ ст. та Давидковецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

СІРОТІНА ЮЛІЯ
2016 р.

Вчитель польської мови у Спеціалізованій загальноосвітній школі № 29, за сумісництвом вчитель польської мови у НВК № 31


КУРДИБАХА ВІКТОРІЯ
2015 р.

Вчитель польської та зарубіжної літератури у Бальковецькому НВК та Волочиській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

ПОЛІГАС ВІКТОРІЯ
2015 р.

Вчитель польської мови та зарубіжної літератури Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шаровечківської сільської ради Хмельницького району.

МОЛОДОЖЕНЯ ОКСАНА
2015 р.


Вчитель української мови та літератури, польської мови у Полонській гімназії.

ДАНІЛОВА ОКСАНА
2015 р.


Вчитель польської мови в Спеціалізованій загальноосвітній школі № 29 м. Хмельницького


БОЖКЕВИЧ ЮЛІЯ
2014 р.


Вчитель польської мови у Клубівському ліцеї імені Героя України Олега Довгого. Вчитель польської мови у Sobotnia szkoła przy Polskim charytatywnym stowarzyszeniu «Polonia». Вчитель зарубіжної літератури в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія».


ЗУБЧУК МАРИНА
2014 р.

Керівник гуртків із «Польської мови» та «Української мови» (МАН) у Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради.

ОНАЩЕНКО ТЕТЯНА
2014 р.

Вчитель польської мови у навчальному центрі «Гарант» м. Вінниця від 2014-2019 р.

ПОЛІЩУК ТЕТЯНА
2013 р.

Вчитель польської мови у Хмельницькій середній ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 ім. І. Огієнка.

РАНЮК ОКСАНА
2013 р.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету


ЯЦИШИНА НАТАЛІЯ
2013 р.

Вчитель польської мови у Спеціалізованій загальноосвітній школі № 29 м. Хмельницького.

МЕЛЬНИК ОКСАНА
2012 р.


Вчитель зарубіжної літератури і польської мови Бальковецького НВК, Волочиська ОТГ.

З повагою Н. В. Подлевська,
завідувач кафедри слов’янської філології,
кандидат педагогічних наук, доцент