Участь викладача кафедри Ранюк О. П. у складі журі на Олімпіаді з мов та літератур національних меншин

15 лютого 2020 року в Хмельницькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мов та літератур національних меншин.

Учасники (61) змагалися за звання найкращих знавців польської мови та літератури і російської мови та літератури Хмельниччини (м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський, м. Нетішин, м. Полонне, м. Летичів, м Городок, м. Красилів, м. Славута).

Участь у складі журі з польської мови і літератури взяла викладач кафедри слов’янської філології Ранюк Оксана Петрівна.

Бажаємо учасникам творчої наснаги, успішних досягнень та нових відкриттів, а також випускників закладів загальної середньої освіти запрошуємо на навчання до Хмельницького національного університету на спеціальності: «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та «Середня освіта (Польська мова і література) з додатковою спеціальністю «Українська мова і література» !