Участь доцента кафедри Горячок І. В. у роботі МАН

16 лютого 2020 року у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся ІІ етап захисту науково-дослідних робіт обласного етапу Малої академії наук.

Вже декілька років поспіль членом журі секції «Журналістика» є доцент кафедри слов’янської філології кандидат педагогічних наук Горячок І.В., яка читає на кафедрі дисципліни «Основи журналістики», «Історія видавничої справи», «Основи редагування» тощо.

Цьогоріч у цій секції були представлені цікаві сучасні теми наукових досліджень, здійснені учнями шкіл Нетішина, Кам’янця-Подільського, Красилова, Староконстянтинова, Хмельницького та інших. Вражає вміння молодих дослідників дискутувати, презентувати свою роботу, триматися перед аудиторією. Позитивним моментом у роботі секції були поради та настановии майбутнім журналістам від членів журі Горячок І. В., Кабачинської С. І. та Лівіцької О. В.

На завершення Горячок І. В. проінформувала учнів про можливості навчання на наших спеціальностях у Хмельницькому національному університеті.