Участь викладачів-філологів у V Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Проблеми слов’янської філології»

Уже п’ятий рік поспіль кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету є співорганізатором Всеукраїнського науково-практичного семінару «Проблеми слов’янської філології», який пройшов на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 27 листопада 2020 року. До участі в семінарі доєдналися також викладачі кафедри української філології ХНУ, слов’янської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Захід проводився на онлайн-платформі Meet.

Із привітальним словом до присутніх звернулися завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжних Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат філологічних наук І. В. Анікіна та завідувач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету, кандидат педагогічних наук, доцент Н. В. Подлевська, які окреслили напрями роботи науково-практичного семінару та висловили сподівання на можливість традиційної очної зустрічі наступного року для обговорення актуальних проблем слов’янської філології.

На засіданні секції «Лінгвістика в синхронії і діахронії» із колом своїх зацікавлень присутніх ознайомили і викладачі кафедри слов’янської філології та української філології ХНУ.

Учасники семінару й надалі продовжуватимуть працювати над дослідженням культурного надбання слов’янських народів шляхом мовного й стилістичного аналізу писемних текстів, над вивченням слов’янських літератур і фольклору, удосконалення методики викладання філологічних дисциплін у закладах освіти.

Інформація кафедри слов’янської філології та кафедри української філології