
10 квітня 2025 року в Ліцеї № 5 Хмельницької міської ради відбулася справжня подія – не просто профорієнтаційна зустріч, а драйвовий захід із натхненням, гумором та інтерактивом! До старшокласників завітали студентки другого курсу групи ФППА-23 Хмельницького національного університету: Діана Гаврилюк, Юлія Фрейман, Дарина Жищинська та Каріна Візовська разом із викладачем кафедри слов’янської філології – Світланою Войталюк.
У дружній атмосфері старшокласники дізналися про унікальні можливості кафедри, зокрема про освітні програми, пов’язані з вивченням польської мови, перекладом та міжнародним співробітництвом. Здобувачки вищої освіти передали дух студентського життя: розповіли про навчання, веселі та не зовсім буденні моменти, а також про участь у міжнародних проєктах і культурних обмінах.
Особливої енергії заходу додала інтерактивна гра на платформі Kahoot – справжня битва знань і швидкості, у якій одинадцятикласники проявили неабияку кмітливість. А ще – лотерея з несподіваними подарунками! Щасливчики отримали кумедні й водночас цінні сертифікати:
«Кава із завкафедри» – можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері;
«Доступ до авторського сайту із підбіркою контенту для вивчення польської мови на рівні B1»;
«Екскурсія по університету від студентів-полоністів» – справжній студентський інсайд;
«Лекція з викладачем кафедри слов’янської філології» – шанс зазирнути в аудиторію ще до вступу.





Такі зустрічі не лише інформують – вони надихають, заряджають і допомагають зробити свідомий вибір. І, як кажуть самі учні, після цього заходу – «страшно цікаво, а не страшно взагалі». Дякуємо за щирий прийом, активність та небайдужість до свого майбутнього!


Кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету щиро дякує Толстіхіну Сергію Сергійовичу, вчителю польської мови Ліцею № 5 Хмельницької міської ради, за організацію профорієнтаційної зустрічі з учнями 11 класу. Ваша активна участь у формуванні освітньої мотивації та підтримка ініціатив студентів і викладачів кафедри сприяють популяризації філологічної освіти, розвитку зацікавлення польською мовою та зростанню майбутніх фахівців. Дякуємо за співпрацю, відкритість і щире прагнення допомогти молоді знайти свій професійний шлях. Спільними зусиллями ми надихаємо майбутнє!
Користь профорієнтаційної зустрічі з учнями оцінили і в Ліцеї № 5. Детальна інформація за покликанням: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1237476181716939&id=100063637060206&rdid=GNj0BoZ3OWCitadO#
Інформація кафедри слов’янської філології