Шановні студенти, випускники, керівники і працівники освітніх, виховних, видавничих, перекладознавчих, методичних та інших установ й організацій, усі, хто цікавиться питаннями підготовки філологів!

Кафедра слов’янської філології звертається до Вас із проханням дати відгук про навчальні плани й освітні програми наших спеціальностей, вказавши, зокрема, які компетенції, результати навчання, навчальні дисципліни, які забезпечують їх реалізацію, заслуговують на увагу, що потрібно змінити, додати або зняти.

Усі Ваші позитивні матеріали, зауваження, пропозиції, а також нашу реакцію на них розмістимо на нашому сайті.

Усю інформацію, будь ласка, надсилайте на електронну адресу нашої кафедри ksf2013@ukr.net, вказавши свої дані, зокрема номер телефону, на який, за потреби, можна буде зателефонувати. Або якщо буде у Вас така можливість чи бажання – зайдіть, будь ласка, на кафедру (ауд. 4-334) і передайте матеріали (засвідчити Ваш підпис можна буде в деканаті ГПФ).

Щиро дякую!