Міжнародний день рідної мови на кафедрі слов’янської філології

Традиційно щорічно 21 лютого Міжнародний день рідної мови відзначається кафедрою слов’янської філології. Студенти спеціальностей кафедри стараються не повторюватися у заходах щодо відзначення цього дня (історію щорічного святкування можна переглянути на сайті кафедри слов’янської філології).

Цьогоріч найактивнішими виявилися студенти-полоністи першого та другого курсів.

Так, другокурсники спеціальностей «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)» створили плакати з висловами про рідну мову й розмістили їх у соціальних мережах з метою привернення уваги до свята, а також з елементами агітації на спеціальності, на яких навчаються самі! (Куратор – кандидат педагогічних наук, доцент Горячок Інна Владиславівна).

А ось студенти 1 курсу спеціальності «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)» підготували відео про роль і значення рідної мови в житті кожної людини! (Куратор – кандидат філологічних наук, доцент Торчинська Наталія Миколаївна).

Запрошуємо до перегляду:

Дякуємо нашим студентам, майбутнім філологам, за участь у заходах до Міжнародного дня рідної мови!

Плекаймо, цінуймо, шануймо, оберігаймо, розвиваймо рідну мову!

Це і є одне із основних завдань сучасного філолога!