У святкуванні Дня матері взяли участь студенти-полоністи і викладачі кафедри

До Дня матері, який традиційно відзначають у другу неділю травня в Україні, студенти-полоністи підготували відеоролик, у якому звучали і авторська поезія Ірини Лавренюк (студентки 4 курсу), і щирі слова подяки і любові своїм мамам студентів різних курсів кафедри слов’янської філології.

«Мама – як багато сказано в цьому слові та скільки ж ще не озвучено.
Жінка, якій призначено обдарувати свою сім’ю любов’ю та увагою, турботою та співпереживаннями.
Жінка, якій природою закладено згуртовувати.
Саме вона визначає здорову чи нездорову ієрархію в сім’ї.
Саме вона має можливість подарувати кожному з дітей відчуття власної унікальністі, неповторності та одночасно і приналежність до сім’ї та роду.
Через її призму очей діти бачать батька.
Так, її дії розвертають історію свого роду в певне русло.
Вона, як ніхто, наділена такою владою…
Мами, матусі! Бережіть себе, наповнюйтесь і діліться своєю любов’ю.
Бо любов невичерпна.
Вона залишається в наступних поколіннях, навіть, коли вас вже немає.
Вона зцілює і дає поштовх до розвитку, надихає і підносить, вона всепрощаюча і приймаюча.
Вона та, яка приносить мир.
Про справжнє лише бережно, лише благословенно.
Заради цього варто житии» (З Інтернету).

До вітань у соціальних мережах долучилися й інші студенти й викладачі, виклавши фото з мамою та написавши щирі рядочки про неї.

Ось деякі із них:

Ще раз усі приєднуємося до щирих привітань і бажаємо усім мамам здоров’я, довгих років життя, радості від кожного дня і любові від своїх дітей!