Участь завідувача кафедри у міжнародній конференції, присвяченій проблемам професійного розвитку педагога

26-27 листопада 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: міжнародна академічна та професійна/професійно-педагогічна мобільність».

Співорганізаторами міжнародної конференції стали: Дніпровська академія неперервної освіти (м. Дніпро, Україна), Науковий інститут психології освіти та виховання (м. Рим, Італія), Європейський центр освіти (м. Рим, Італія), Люблінська Політехніка (м. Люблін, Республіка Польща), Вища школа міжнародних відносин і суспільних комунікацій (м. Хелм, Республіка Польща,) Празький гуманітарно-технологічний інститут (м. Прага, Чеська Республіка).

Участь у міжнародній науково-практичній конференції взяла завідувач кафедри слов’янської філології, кандидат педагогічних наук, доцент Неля Подлевська (тема доповіді «Міжнародна академічна мобільність студентів-полоністів у системі підготовки майбутніх філологів» ).

Актуальні питання, що розглядалися на конференції, присвячені професійному розвитку педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору (з погляду закордонного та вітчизняного досвіду); професійній мобільності; професійній / професійно-педагогічній мобільності педагога в системі освіти; міжнародній академічній мобільності учасників освітнього процесу, зокрема педагогічним, психологічним, економічним та юридичним аспектам.

Додаткова інформація за покликанням: https://lpnu.ua/news/naukovtsi-universytetu-provely-mizhnarodnu-konferentsiiu-z-pytan-akademichnoi-ta-profesiinoi

Матеріали міжнародної науково-практичної конференції будуть узагальнені й використані у науковій діяльності кафедри слов’янської філології ХНУ, оскільки кафедра має багато напрацювань, що стосуються програм міжнародної академічної мобільності.