2-3 грудня 2016 року в Українсько-польському центрі європейської інтеграції у м. Хмельницькому відбувся захід під назвою «Dni kultury Polskiej w Chmielnickim», профінансований Центром польської культури та європейського діалогу (CKPiDE) в місті Івано-Франківську.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-37-1024x577.png)
Захід був організований студентками 4 курсу спеціальності «Філологія.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-38-885x1024.png)
Переклад (польська російська мови)» Бішарєвою Катериною та Федорович Крістіною. Протягом двох днів учасники проекту знайомились з польською культурою, зокрема: з музикантом-бардом Яцкєм Качмарським (презентували студентки 3 курсу Гнатюк Любов та Мітіна Надія), з каскадерами літератури (презентувала Федорович Крістіна) та з польським кіно (презентував Олексій Алхазов).
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-39-892x1024.png)
Участь у заході взяли і студенти-полоністи ХНУ, і учні загальноосвітніх навчальних закладів, і викладачі кафедри, і громадські діячі – усі, зацікавлені у розвитку польської мови та культури серед польської громади.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-40-847x1024.png)
Такого роду проекти є дуже корисними, які мають на меті розвиток лідерських якостей серед молоді, є дуже добрим матеріалом для вивчення польської культури, і будуть використовуватися як викладачами кафедри, так і студентами спеціальності на заняттях з полонійних дисциплін в Українсько-польському центрі ХНУ.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-41-1024x598.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-42-859x1024.png)
Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ