Студентки 4 курсу спеціальності «Філологія. Переклад (польська, російська мови)» Бішарєва Катерина та Федорович Крістіна відвідали II Forum Młodych Polakуw, який відбувався 10-17 листопада 2016 року в місті Івано-Франківську.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-81-1024x482.png)
Захід проходив у Centrum Kultury Polskieji Dialogu Europejskiego.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-82-836x1024.png)
Головною метою проекту було налагодження контактів між молодими поляками та особами польського походження, які належать до польських організацій в Україні, а також організацією їхньої співпраці.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-83-1024x587.png)
Фінальне завдання учасників форуму полягало в написанні міні-проекту, який отримав фінансування від CKPiDE. Найближчим часом відбудеться реалізація написанного учасницями проекту.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-84-1024x591.png)
З нетерпінням чекаємо на результати реалізації проекту від студентів-четвертокурсниць Бішарєвої Катерини та Федорович Крістіни! Бажаємо успіхів!
Представляємо відеорепортаж з Форуму молодих поляків – II Forum Młodych Polaków
Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ