З 15 грудня 2014 року у Хмельницькому національному університеті тривають курси з вивчення польської мови, організовані Українсько-польським центром та кафедрою слов’янської філології ХНУ.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-319.png)
На мовних курсах працюють старші викладачі кафедри слов’янської філології Юлія Серкова та Ірина Сашко, які мають великий досвід власної мовної практики та високий професіоналізм у викладанні польської мови як іноземної.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-320.png)
Можливість навчатися на курсах мають усі охочі до вивчення польської мови: учні загальноосвітніх шкіл, студенти ХНУ, викладачі – усі, хто потребує мовної практики.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-321.png)
Упродовж 3 місяців від елементарної абетки, простих і складніших граматичних правил, розмовних ситуацій слухачі курсів доходять до рівня, на якому без проблем можна порозумітися зі справжнім носієм польської мови.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-322.png)
Програма курсу складена з урахуванням найновіших розробок з методики викладання польської мови як іноземної. В її основу лягла теорія комунікативного викладання іноземної мови, яка передбачає формування навичок використання мови як інструменту спілкування. Згідно з цією концепцією, теоретичний матеріал подається в обмеженому обсязі, а на перший план висувається завдання практичного оволодіння мовою як в усній, так у письмовій формі.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-323.png)
Вивчення польської мови надає можливість пізнання культури, історії та літератури країни-сусіда, з якою Україну поєднує спільна багатовікова історія та яка сьогодні є одним з найважливіших партнерів України на міжнародній арені.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-324.png)
Інформація кафедри слов’янської філології