Відповідно до умов виконання програми Erasmus+ (співпраця Хмельницького національного університету та Вроцлавського університету (Польща)) з 5 до 12 вересня 2022 року відбувалося стажування завідувача кафедри слов’янської філології, кандидата педагогічних наук, доцента Нелі Подлевської у Вроцлавському університеті.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-478.png)
Керівником стажування у Вроцлавському університеті була Сільвія Вуйтович-Маршал, доктор філології, заступник директора Інституту слов’янської філології.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-479.png)
Протягом стажування в університеті відбувалися зустрічі із адміністрацією університету, працівниками відділу міжнародних зв’язків, викладачами Інституту слов’янської філології та Інституту польської філології.
Варто зазначити, що співпраця між університетами триває з 2021 року, коли кафедра слов’янської філології провела Міжнародну конференцію «Міжкультурні комунікації у сфері освіти», однією із учасниць яких стала Сільвія Маршал-Вуйтович, як представниця Вроцлавського університету. Пізніше, на запрошення Вроцлавського університету, наші студенти-полоністи брали участь у студентській конференції, представляючи результати свої наукових напрацювань. Ще пізніше – учасники майстер-класів із перекладу.
Продовженням співпраці стала спільна участь у програмі Erasmus+ для науково-педагогічних працівників ЗВО.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-481.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-482.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-483.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-485.png)
У процесі підвищення кваліфікації окреслені перспективи подальшої співпраці між кафедрою слов’янської філології ХНУ та Інститутом слов’янської філології Вроцлавського університету (зокрема, участь у спільних наукових дослідженнях, взаємообмін у проведенні гостьових лекції тощо).
По завершенні стажування Н. Подлевській вручено міжнародний сертифікат.
Результати стажування узагальнено та затверджено на вченій раді Хмельницького національного університету 29 вересня 2022 року.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-489.png)
Інформація кафедри слов’янської філології