30 вересня щорічно відзначають Всеукраїнський день бібліотек.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-502.png)
Спільно з викладачами кафедри слов’янської філології (Оксаною Петрівною, Світланою Василівною – куратори першокурсників) та завідувачем відділу літератури іноземними мовами Валентиною Іванівною, 30 вересня 2022 р. у Всеукраїнський день бібліотек організовано екскурсію до Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки для студентів першого курсу Хмельницького національного університету освітньо-професійних програм: «Середня освіта. Мови та літератури (польська, українська)», «Польська мова і література, друга мова – англійська». Більшість зі студентів вперше потрапити у стіни обласної бібліотеки.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-503.png)
Співробітники бібліотеки провели ознайомчу екскурсію бібліотекою. Зокрема, ознайомили з різними відділами: читальним залом гуманітарного профілю, відділом абонементу, відділом мистецтв, відділом краєзнавства, відділом літератури іноземними мовами. Першокурсники дізналися про історію становлення, розвиток та сучасність книгозбірні, можливості пошуку інформації і послуги бібліотеки, відтворили карту-пазл територіальних громад Хмельницької області.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-504.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-505.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-506.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-507.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-508.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-509.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-510.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-511.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-512.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-513.png)
Важливим для майбутніх філологів-полоністів стала презентація ресурсів відділу літератури іноземними мовами, зокрема, проєкт «Польська полиця», книжкова виставка «Унікальні словники та енциклопедії».
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-514.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/srthsr.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/dgrestb.png)
Результат цього заходу – отримані знання щодо користування фондами бібліотеки та позитивні емоції.
Інформація про відвідування нашими студентами-першокурсниками бібіліотеки розміщена й на сторінці бібліотеки у Фейсбуці.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-519.png)
Інформація кафедри слов’янської філології