![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-1.jpg)
27 червня 2019 року відбувся випуск бакалаврів гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-3-1024x343.jpg)
В актовій залі червоні дипломи вручили нашим випускницям Юлії Коростіль та Вероніці Чорноус ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба та народний депутат України Сергій Мельник.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-5-1024x583.jpg)
Після чотирьох років навчання на полонійній спеціальності та успішного складання державного кваліфікаційного іспиту студенти отримали дипломи бакалавра та присвоєну кваліфікацію бакалавра філології, перекладача з польської мови, вчителя польської мови.
В аудиторії методики викладання слов’янських мов випускників чекав сюрприз: програма урочистого прощання-побажання та надії на скорі зустрічі, підготовлена викладачами кафедри слов’янської філології.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-8.jpg)
Випускники мали можливість отримати на згадку: листівку з емблемою кафедри на щирими побажаннями успішної професійної долі;цукерку з висловлюваннями відомих людей (з коментарями самих випускників); грамоти за успіхи в навчанні та інших сферах діяльності студента від декана ГПФ Людмили Станіславової; і звісно ж – самі дипломи!
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-10-933x1024.jpg)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-11-942x1024.jpg)
Звучали щирі слова і від завідувача кафедри Нелі Подлевської, і викладачів кафедри слов’янської філології: Юлії Серкової, Ірини Сашко, Оксани Дутковської, Людмили Станіславової, Людмили Терещенко, Наталії Торчинської, Інни Горячок, і самих випускників, і їхніх батьків, і близьких людей, які прийшли привітати з такою чудовою подією.
А ще на добру згадку залишилися гарні фото, мультимедійна презентація-сюрприз, підготовлена доцентом кафедри Інною Горячок, та море позитивних емоцій, яскравих вражень, ейфорія радості і гордості! Мультимедійне вітання для ФПР-15 від кафедри(нажати тут для завантаження)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-14-1024x425.jpg)
Важко відпускати зі стін рідного університету гарних студентів, але колектив кафедри щиро радий рішенню випускників-бакалаврів продовжувати навчання після вступу у магістратуру на спеціальність «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – польська»!
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-16-1024x923.jpg)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20190627-17.jpg)
Колектив кафедри слов’янської філології бажає усім випускникам щасливої професійної долі, а тим, хто вирішив продовжувати навчання – нових успіхів у здобутті знань, професійних умінь та навичок!
Інформація кафедр слов’янської філології