Уже понад рік у спорткомплексі Хмельницького національного університету здійснюється виготовлення маскувальних сіток працівниками та здобувачами освіти Хмельницького національного університету. Поки наші захисники зі зброєю в руках боронять та захищають нашу Україну, у тих, хто в тилу, є свої «бойові завдання». Одне із них – це плетіння маскувальних сіток. Ця робота є необхідною під час війни. Маскувальні сітки життєво важливі для наших військових на фронті.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-1648.png)
Студенти-полоністи та викладачі кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету долучаються до такої необхідної роботи, адже плетіння сітки не така вже й складна справа, а виділити на це годину-дві у своєму графіку цілком можливо. Вплітаючи тканину в сітки, ми наближаємо нашу Перемогу.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-1649.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-1650.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-1651.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-1652.png)
Маскувальна сітка для наших захисників – як оберіг від українців, що в тилу прагнуть допомогти армії та зробити свій внесок у нашу Перемогу
Наближаємо нашу Перемогу разом!