Вітаємо першокурсників-полоністів 2023!

1 вересня 2023 року у стінах Хмельницького національного університету відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Урочисте вітання ректора університету Сергія Матюха розпочалося в актовій залі (https://khmnu.edu.ua/urochysta-posvyata-pershokursnykiv-u-studenty-hnu-2023/).

Із вітальними словами до вступників звернулися: СвітланаПлотнікова начальник відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату Хмельницької обласної ради; Оксана Андрейчик – заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації; Дар’я Басюк– директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації; Михайло Кривак– заступник Хмельницького міського голови.

Приєдналися до привітань і представники студентського самоврядування Анастасія Бойкота Уляна Карапозюк, які є студентами 3 і 4 курсів спеціальності «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))» кафедри слов’янської філології.

Зі щирими словами вітань звернулася декан гуманітарно-педагогічного факультету – Людмила Станіславова, побажавши досягнути висот у навчанні, розвиватися та опанувати знання, які дають в університеті, а також ставати справжніми громадянинами-патріотами України.

Після загальних урочистостей відбулося знайомство першокурсників-славістів із випусковою кафедрою слов’янської філології, викладачами, куратором, навчальними приміщеннями тощо.

Із настановними словами до першокурсників звернулася завідувач кафедри слов’янської філології Неля Подлевська, розповівши про систему навчання у закладі вищої освіти, ознайомивши із перевагами навчання на кафедрі слов’янської філології, показавши можливості для особистісного росту студентів.

В урочистій обстановці залікові книжки (індивідуальний план студента) вручила першокурсникам куратор – викладач кафедри слов’янської філології – Зоряна Шаховал.

Вітаємо першокурсників-славістів із початком навчального року! Хай студентські роки будуть часом вашого інтелектуального росту, хай Хмельницький національний університет стане місцем становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, хай навчання на філологічній та педагогічній спеціальностях наповнить ваше життя новим змістом, сприятиме розширенню кола друзів, буде багатим на яскраві позитивні події та нові звершення!!!

Із вітанням кафедра слов’янської філології!