Благодійний осінній ярмарок у ХНУ: студенти-полоністи обʼєднали зусилля задля перемоги

Цьогорічний благодійний осінній ярмарок, організований до Дня народження Хмельницького національного університету, став подією, яка зібрала студентів, викладачів та всіх небайдужих до спільної справи. 1 жовтня 2024 року студенти-полоністи взяли активну участь у ярмарку, об’єднавши всі свої зусилля заради спільної мети.

Ярмарок розпочався з привітальних слів організаторів, які наголосили на важливості підтримки благодійних акцій і внеску університетської спільноти в допомогу тим, хто її потребує. Студенти-полоністи активно долучилися до цього процесу, організувавши свій стіл із різноманітними смаколиками, побажаннями-передбаченнями, книгами тощо.

Однак найбільшою популярністю користувалися кулінарні шедеври наших дівчат – майбутніх господинь. Полоністи власноруч готували й продавали страви, які розлетілися миттєво після відкриття ярмарку.

«Це чудова нагода показати наш зробити внесок у благородну спільну справу», – розповідає Анна Мазурик, студентка 1 курсу групи ФППА-24, яка допомагала організовувати товари.

«Ми відчуваємо себе частиною чогось більшого. Це не просто про ярмарок, це про нашу спільну відповідальність перед суспільством», – поділилася своїми думками Юля Фрейман, студентка другого курсу групи ФППА-23.

«Вважаю, що такі заходи сьогодні є дуже важливими і необхідними,бо дають можливість кожному долучитися до загальної справи українського народу – до ПЕРЕМОГИ, адже кожна гривня піде на добру справу. Нам постійно треба пам’ятати про військових, які тримають на своїх плечах Україну, які дають можливість нам тут навчатися», – зазначила Катерина Українець, студентка третього курсу групи СОП-22.

Кошти, зібрані на ярмарку, підуть на підтримку ЗСУ. Зауважимо, що завдяки креативності й активності наших здобувачів освіти кафедра слов’янської філології зробила досить вагомий внесок у загальну суму (близько 4500 грн.). За словами студентів, участь у таких заходах допомагає не лише зібрати кошти, а й зміцнити єдність між різними факультетами університету, а також між студентами і викладачами.

Ярмарок тривав увесь день і привернув увагу сотень відвідувачів, серед яких були і викладачі, і співробітники університету, Завдяки старанням полоністів, вдалося зібрати значну суму коштів.

Цей захід вкотре підтвердив, що студенти ХНУ не тільки здобувають знання, але й активно долучаються до соціально важливих ініціатив, демонструючи свої найкращі якості – небайдужість, активність і прагнення до змін.