День гуманітарно-педагогічного факультету на кафедрі слов’янської філології

14 листопада 2017 року наш рідний гуманітарно-педагогічний факультет відзначав свій День народження. На честь цього свята було організовано низку заходів: квест для першокурсників, танцювальний флешмоб та інші урочистості.

Об 11 годині 7 команд студентів-першокурсників різних спеціальностей гуманітарно-педагогічного факультету, презентувавши назву своєї команди та девіз, стартували зі спортивного майданчика університету.

Студенти спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно)» обрали за назву абревіатуру своєї спеціальності ФПР, яку розшифрували досить креативно: «Феєричні, прикольні, рішучі». А ще дібрали відповідну форму одягу, що також символізує спеціальність.

Учасники квесту, перебігаючи від однієї локації до іншої, отримували різноманітні завдання, які відповідають специфіці кафедр нашого факультету. Якщо допускалися помилки чи давалися неправильні відповіді, то студентам пропонувалися кумедні покарання. Особливо приємно, що команда нашої спеціальності не допустила жодної помилки під час перебування на локації кафедри слов’янської філології (це засвідчило журі).

За підсумками усього квесту команда ФПР посіла почесне 2 місце, поступившись лише студентам спеціальності «Фізичне виховання» з результатом 1 хвилина.

Ми вітаємо наших конкурсантів із такими гарними здобутками!

Молодці! Так тримати і надалі!

Дякуємо доценту кафедри слов’янської філології Горячок Інні Владиславівні за чітку організацію, вмілу підготовку квесту на кафедрі та щире вболівання за «свою» команду!

З нагоди урочистостей кафедра слов’янської філології визначила кращого студента спеціальності.

Ним стала студентка 4 курсу спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно)» Аліна Лалуєва! Щиро вітаємо Аліну та бажаємо подальших великих успіхів у навчанні та громадській діяльності університету!

Студентська рада факультету визначила і найкращого викладача спеціальності. Цьогоріч ним стала старший викладач кафедри слов’янської філології Оксана Борисівна Дутковська! Щиро вітаємо Оксану Борисівну з найціннішою нагородою від студентів! Бажаємо подальших важливих успіхів у навчально-виховній та науковій діяльності!

Шановні колеги, дорогі студенти! Вітаємо усіх з Днем народження гуманітарно-педагогічного факультету! Бажаємо усім процвітання і нових звершень!