День відкритих дверей на кафедрі слов’янської філології

Кафедра слов’янської філології протягом квітня-травня 2021 року здійснювала профорієнтаційну роботу серед випускників закладів загальної середньої освіти, абітурієнтів, учителів, батьків, усіх зацікавлених вступом до закладу вищої освіти 2021 року, філологією та Хмельницьким національним університетом.

Участь у зустрічах брали:

директор Центру аналітики, моніторингу та організації навчального процесу Хмельницького національного університету Віктор Лопатовський, який ознайомлював присутніх із правилами й особливостями вступу у 2021 році до Хмельницького національного університету;

декан гуманітарно-педагогічного факультету Людмила Станіславова, яка відповідала на запитання абітурієнтів щодо спеціальностей факультету;

завідувач кафедри слов’янської філології Неля Подлевська, яка представляла презентацію для абітурієнтів про спеціальності кафедри, можливості навчання на них та перспективи працевлаштування;

викладачі кафедри слов’янської філології, які могли познайомити охочих навчатися з елементами вивчення польської мови, як мови спеціальності, у ХНУ;

абітурієнти, старшокласники, випускники, батьки, які мали можливість поспілкуватися щодо питань вступу, що їх цікавили, та отримати необхідну інформацію задля здійснення подальших кроків у процесі вступної кампанії.

Доцент кафедри Ірина Сашко провела профорієнтаційну роботу серед учнів Католицького ліцею святого Василія Великого м. Івано-Франківська, представивши їм презентацію про кафедру слов’янської філології ХНУ, спеціальності, які успішно розвиваються на кафедрі, студентів, які навчаються, випускників, які успішно працевлаштовані, можливості, які може отримати абітурієнт, вступивши на озвучені спеціальності, поспілкувавшись з учнями, можливими абітурієнтами, мовою оригіналу спеціальності.

Щиро запрошуємо усіх охочих вивчати філологію (польську, українську, англійську) на навчання до Хмельницького національного університету на освітні програми (денна і заочна форми навчання):

– «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» (бакалаврат та магістратура);

– «Польська мова і література, друга мова – англійська» (бакалаврат);

– «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)» (бакалаврат)!

Усю додаткову інформацію можна дізнатися на:

сайті кафедри слов’янської філології: https://ksf.khnu.km.ua

сайті приймальної комісії ХНУ: http://prk.khnu.km.ua