ДНІ ПОЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ (РЕАЛІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПРОЕКТУ)

2-3 грудня 2016 року в Українсько-польському центрі європейської інтеграції у м. Хмельницькому відбувся захід під назвою «Dni kultury Polskiej w Chmielnickim», профінансований Центром польської культури та європейського діалогу (CKPiDE) в місті Івано-Франківську.

Захід був організований студентками 4 курсу спеціальності «Філологія.

Переклад (польська російська мови)» Бішарєвою Катериною та Федорович Крістіною. Протягом двох днів учасники проекту знайомились з польською культурою, зокрема: з музикантом-бардом Яцкєм Качмарським (презентували студентки 3 курсу Гнатюк Любов та Мітіна Надія), з каскадерами літератури (презентувала Федорович Крістіна) та з польським кіно (презентував Олексій Алхазов).

Участь у заході взяли і студенти-полоністи ХНУ, і учні загальноосвітніх навчальних закладів, і викладачі кафедри, і громадські діячі – усі, зацікавлені у розвитку польської мови та культури серед польської громади.

Такого роду проекти є дуже корисними, які мають на меті розвиток лідерських якостей серед молоді, є дуже добрим матеріалом для вивчення польської культури, і будуть використовуватися як викладачами кафедри, так і студентами спеціальності на заняттях з полонійних дисциплін в Українсько-польському центрі ХНУ.

Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ