Гостьова лекція з Олександрою Рискальчук

16 жовтня до студентів-полоністів, які навчаються на ОПП «Польська мова і література, друга мова – англійська» у рамках вивчення вибіркової дисципліни «Основи журналістики» (викладач – доцент кафедри слов’янської філології Інна Горячок) завітала журналістка онлайн-видання VSIM.UA Олександра Рискальчук. Гостьова лекція на тему «Журналістика сьогодні: виклики, тренди, перспективи» пройшла у невимушеній атмосфері, адже дівчина простими словами розповіла про особливості та складнощі своєї роботи. Вона поділилась секретами, звідки журналісти черпають інформацію, як її фільтрують та редагують, скільки часу потрібно для створення сюжету, які теми охоче споживає суспільство та як важливо створювати відеоролики для більшого заохочення підписників. Також Олександра поділилась інформацією, як вона знаходить людей для сюжетів, яку техніку використовує для зйомки відео, розповіла секрети гарних кадрів та поділилася інформацією, які матеріали для неї даються найважче і чому. Ще студенти дізналися про вигорання журналіста та як з ним боротися.

Студенти охоче поспілкувалися з Олександрою Рискальчук у формі відкритого діалогу, ставили низку запитань, а журналістка, у свою чергу, зацікавила їх професією онлайн-журналіста та «без прикрас» розповіла всі деталі цієї професії. Вони збагнули, що професія журналіста надзвичайно складна, проте дуже цікава. Дякуємо Інні Горячок за чудову можливість познайомитися з Олександрою та зрозуміти усі виклики журналістики сьогодні!