![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-30-1024x603.png)
В олімпіаді взяли участь 39 учнів випускних класів із загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької та Вінницької областей.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-31-784x1024.png)
Тестові завдання підготувала Фундація «Свобода і демократія» у Варшаві. Усі олімпіадні роботи відправлені до Варшави, де і відбудеться їх перевірка, а переможці І етапу будуть оголошені в кінці грудня.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-32-1024x550.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-33.png)
Дякуємо старшим викладачам кафедри слов’янської філології Серковій Юлії, Дутковській Оксані, викладачеві-волонтеру кафедри Маркевічу Даріушу та старшим лаборантам Проциш Наталії і Мороз Тетяні за організацію і проведення олімпіади!
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-34-808x1024.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-35-792x1024.png)
А усіх учнів-випускників, яким сподобався Хмельницький національний університет та які зацікавлені у вивченні польської мови на професійному рівні, запрошуємо до навчання на спеціальність «Філологія.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-36-1024x651.png)
Слов’янські мови та літератури (переклад включно)»!
Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ