I ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, ПРОВЕДЕНИЙ У ХНУ

В олімпіаді взяли участь 39 учнів випускних класів із загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької та Вінницької областей.

Тестові завдання підготувала Фундація «Свобода і демократія» у Варшаві. Усі олімпіадні роботи відправлені до Варшави, де і відбудеться їх перевірка, а переможці І етапу будуть оголошені в кінці грудня.

Дякуємо старшим викладачам кафедри слов’янської філології Серковій Юлії, Дутковській Оксані, викладачеві-волонтеру кафедри Маркевічу Даріушу та старшим лаборантам Проциш Наталії і Мороз Тетяні за організацію і проведення олімпіади!

А усіх учнів-випускників, яким сподобався Хмельницький національний університет та які зацікавлені у вивченні польської мови на професійному рівні, запрошуємо до навчання на спеціальність «Філологія.

Слов’янські мови та літератури (переклад включно)»!

Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ