Інна Горячок – учасниця (не)конференції EdCamp Khmelnytskyi

20 квітня Інна Горячок, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології, уже не вперше взяла  участь у  Всеукраїнському освітньому форумі EdCamp_Khmelnytskyi, який проводився у ліцеї №3 імені Артема Мазура м. Хмельницького і об’єднав педагогів із різних куточків України.  Уже вшосте тут зустрічаються багато цікавих педагогів, з’являються багато креативних ідей, багато натхнення та оптимізму. Цьогоріч  захід мав дуже влучну назву: «Культура безпеки в громаді: стратегія формування та практичні інструменти».

«Активний розвиток у колі проактивних педагогів завжди надихає! Насичена програма mini-Edcamp Knmelnytskyi Lyceum 3 вражає, експертки та експерти щедрі на інформацію та поради. Сесія від учнівства – неперевершена! Різноманітні методи та підходи, інновації та технології – це та багато іншого взяла у свою скарбничку методичного досвіду, щоб використати у практиці, адже викладаю дисципліни методичного спрямування для майбутніх педагогів і філологів», – зазначила Інна Горячок.

Важливо, що у такий складний час, у відповідального вчительства  є бажання  розвивати освіту. Дякуємо ЗСУ за можливість творити і розвиватися!