IV Щорічний конкурс поетичного слова польською мовою відбувся у Хмельницькому національному університеті

Попри усі складні виклики сьогодення кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету упродовж чотирьох років організовує  і проводить Щорічний конкурс поетичного слова польською мовою «Spotkaniа z poezją» серед учнів та студентської молоді.

Захід проводився з метою підтримки талановитої учнівської та студентської молоді, виховання в неї любові до літературного слова, поваги до мови, яку вивчають, розвитку естетичних смаків підростаючого покоління, здатності до творчої самореалізації, стимулювання його творчого мислення та самовдосконалення.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 100 учасників із закладів освіти України: зокрема Луцька, Києва, Миколаєва, Вінниці, Умані, Херсона, Білої Церкви (Київська область), Романова (Житомирська область), Золочева (Львівська область), Кременця та Гусятина (Тернопільська область), Покровська (Донецька область), Кривого Рога, Красилова та Старокостянтинова (Хмельницька область), Хмельницького, а також із Польщі – міста Вроцлава! Це рекордна кількість учасників порівняно із попередніми роками.

Вітаємо переможців у номінаціях:

«ПОЕТИЧНІ ЗІРОЧКИ» ( найменші учасники конкурсу)

Коць Кароль, Драчук Ніколь, Явтушенко Еліна

«АВТОРСЬКИЙ ДЕБЮТ» (власна поезія)

Вероніка Кириченко (Вроцлав, Польща)

«ПОЕТИЧНА РОДЗИНКА»

Случик Олександра, Горячок Анастасія, Бойко Вероніка, Михайличенко Марія, Смотрук Аріна

«КОЛЕКТИВНА КРЕАТИВНІСТЬ»

Яковлева Ірина, Дячок Ангеліна

Луцишин Софія, Петрова Марія, Вʼюшин Вікторія
Чумакова Юлія, Потапчук Вікторія

Висловлюємо щиру подяку педагогам-наставникам: Атрощенко Світлані, Ніколайчук Ірині, Колесник Марії, Матвіюк Олені, Карпінській Віті, Невінській Наталії, Клименко Тетяні, Бассарабі Надії, Коць Мар’яні, Титаренко-Бугай Наталії, Олейнікову Максиму, Трубніковій Олені, Козловець Вікторії, Іванюк Вікторії, Яковенко Яніні, Гаврилюк Світлані, Жуковській Анні, Цибульській Александрі, Новак Олені, Печеніній Валентині, Злобіній Ірині, Кульбабській Ользі, Трапезун Ірі, Стрембіцькій Ларисі, Лошак Ірині, Голоднюк Ілоні,  Хомин Наталії, Солібі Вікторії, Скляренко Катерині,  Колесніковій Юлії, Кацан Мар’яні,  Сестрі Катерині, Стояновській Галині,  Коносюк Лідії,  Бондар Тетяні, Шаблій Катерині,  Левицькій Тетяні, батькам, зрештою, кожному, хто долучався до підготовки учасників конкурсу. Усі неймовірно талановиті й креативні!

Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, а завжди прагнути до нових вершин. Нехай ваші очі завжди будуть сповнені захопленням від своєї справи, а творчі пошуки завжди будуть натхненними!

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь, а їхні керівники – подяки за підготовку до участі у конкурсі!

Усі переможці отримають дипломи переможців у своїх номінаціях, а їхні керівники – подяки за підготовку переможців конкурсу!

Ми ще раз дякуємо всім за участь, за перемоги, за увагу до нашої діяльності, за любов до слова – до філології!

Принагідно запрошуємо до участі у наступному (ювілейному) V щорічному конкурсі поетичного слова польською мовою «Spotkaniа z poezją»!