![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20210901.jpg)
Влітку 2021 року рішенням Канцелярії Прем’єр-міністра (Польща) кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету отримала фінансування на виконання заходів у 2021 році в рамках громадського завдання під назвою «Підтримка кафедр польської мови в Литві та Україні».
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20210901-3-1024x195.jpg)
Проект фінансується Канцелярією Прем’єр-міністра (Польща) в рамках конкурсу «Полонія та поляки за кордоном 2021».
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20210901-5-1024x168.jpg)
Проєкт «Wsparcie działalności Katedry Filologii Słowiańskiej Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego» («Підтримка діяльності кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету») спрямований на надання матеріальної допомоги кафедрі слов’янської філології, яка займається підготовкою студентів-полоністів, зокрема на придбання навчальних та дидактичних матеріалів (підручники, навчально-методичні посібники, мультимедійні матеріали для навчання тощо) для студентів та викладачів.
Кафедра слов’янської філології співпрацює із Фундацією «Допомога полякам на Сході», за підтримки якої реалізовано немало міжнародних українсько-польських проєктів, спрямованих на підтримку навчальної діяльності студентів, які вивчають полоністику, а також викладачів, які здійснюють таку підготовку.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20210901-8-1024x128.jpg)
Інформація кафедри слов’янської філології