Кафедра слов’янської філології ХНУ отримала грант на реалізацію міжнародного проєкту

Влітку 2021 року рішенням Канцелярії Прем’єр-міністра (Польща) кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету отримала фінансування на виконання заходів у 2021 році в рамках громадського завдання під назвою «Підтримка кафедр польської мови в Литві та Україні».

Проект фінансується Канцелярією Прем’єр-міністра (Польща) в рамках конкурсу «Полонія та поляки за кордоном 2021».

Проєкт «Wsparcie działalności Katedry Filologii Słowiańskiej Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego» («Підтримка діяльності кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету») спрямований на надання матеріальної допомоги кафедрі слов’янської філології, яка займається підготовкою студентів-полоністів, зокрема на придбання навчальних та дидактичних матеріалів (підручники, навчально-методичні посібники, мультимедійні матеріали для навчання тощо) для студентів та викладачів.

Кафедра слов’янської філології співпрацює із Фундацією «Допомога полякам на Сході», за підтримки якої реалізовано немало міжнародних українсько-польських проєктів, спрямованих на підтримку навчальної діяльності студентів, які вивчають полоністику, а також викладачів, які здійснюють таку підготовку.