«Ловці слів» у Хмельницькому національному університеті

23 листопада у Хмельницький національний університет завітали цікаві сучасні письменниці Ольга Сидоренко, Ганна Джупина та Ольга Леус із літературної спільноти «Ловці слів», що функціонує у Хмельницькому. До речі, усі вони випускниці нашого закладу, тому з великим задоволенням погодилися поспілкуватися із нашими студентами. Молоді мисткині розповіли, чим займається ця спільнота, що вона створена для підтримки письменників-початківців та обміну досвідом. «Тут однодумці, підтримка та можливість прочитати свої Творіння», – таке кредо представляють учасники. Студенти гуманітарно-педагогічного факультету та факультету міжнародних відносин і права мали змогу ознайомитися із книгами Ольги Сидоренко, поспілкуватися на літературні теми, відповісти на питання спікерок, а також взяти участь у письменницькому майстер класі. Невимушене спілкування, приємна атмосфера та позитивні емоції панували у гостинній аудиторії кафедри слов’янської філології.

«Із великим захопленням та піднесенням відвідала 23 листопада зустріч з літературною спільнотою «Ловці слів». Представники дуже цікаво розповіли про ті літературні формати та проєкти, з якими вони працюють. Також відкриттям для мене було те, що в Хмельницькому є така спільнота, яка допомагає письменникам-початківцям, так би мовити «стати на ноги», займається з ними, дає письменницькі вправи на своїх заняттях, тому я б із задоволенням доєдналась до зустрічей «Ловців слів». Також дуже хочеться, щоб в ХНУ влаштовували ще більше зустрічей із молодими та старшими письменниками Поділля, організовували літературні вечори, адже це унаочнює для студентів вивчення сучасної української літератури  та теорії літератури. Дякую Інні Владиславівні за запрошення та організацію такої цікавої зустрічі!» – такий відгук залишила магістрантка 1 курсу спеціальностей «Філологія. Українська мова та література» та «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» Яніна Гуменюк.

Дякуємо «Ловцям слів» за цікаву зустріч! Маємо сподівання, що вона не остання!

Відділ навчально-виховної роботи