Навчальне заняття із журналістики на місці створення телепередач

17 вересня 2021 року відбулося дуальне навчальне заняття з дисципліни «Основи журналістики» (викладач кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології Інна Владиславівна Горячок) для студентів-другокурсників спеціальностей «Середня освіта. Мова і література (польська)», «Філологія. Українська мова і література», «Філологія. Германські мови і літератури (переклад включно), перша – англійська» Хмельницького національного університету у муніципальній телерадіокомпанії «Місто».

Ведуча передачі «Віч-на-віч», журналістка, колишня випускниця спеціальності «Філологія. Українська мова та література» Хмельницького національного університету Аліна Косарева провела цікаву екскурсію приміщеннями, розповіла студентам про особливості журналістської діяльності, продемонструвала етапи роботи над матеріалами, показала процес «журналістської кухні» до виходу передачі в ефір.

Окрім теоретичних знань, юнаки та дівчата отримали навички функціонування телевізійної «кухні», спробували себе у ролі радіо- та телеведучих, після «відкриття завіси», відчувши себе справжніми журналістами.

Позитивні враження, нові знання та бажання опановувати журналістський фах – це результат і теоретичного навчання у стінах ЗВО, а ще неабиякий азарт після відвідування телерадіокомпанії. За словами студентки освітньої програми «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)» Дарії Ленської, «цікаві заняття можуть бути не лише в університетській аудиторії, а саме бажання творити і створювати з’являється саме тут, на виробництві, тобто в нашій ситуації, у стінах практичного і реального застосування набутих знань, умінь і навичок із дисципліни «Основи журналістики» – на телерадіокомпанії!»