Навчання за програмами подвійних дипломів із польської філології у Хмельницькому національному університеті!

У рамках співпраці Хмельницького національного університету із Університетом імені Адама Міцкевича у Познані (Польща) та за ініціативи і підтримки проректора з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Катерини Скиби протягом 2 семестру 2022-23 навчального року відбувалися робочі зустрічі і велися переговори щодо можливості здійснення навчання за програмами подвійних дипломів із полоністики на гуманітарно-педагогічному факультеті (кафедра слов’янської філології) ХНУ та факультеті польської і класичної філології УАМ.

Було переглянуто освітні програми магістерського та бакалаврського рівнів кафедри слов’янської філології ХНУ: «Філологія. Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська» (магістратура), «Польська мова і література, друга мова – англійська» (бакалаврат), «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))» (бакалаврат) та «Філологія польська як іноземна» (бакалаврат і магістратура) УАМ щодо дисциплін, які вивчаються в обох ЗВО, та їх змістового наповнення, можливостей взаємоперезарахування окремих дисциплін, порівняння кредитності, узгодження питань, що стосуються теоретичного і практичного рівня філологічно-полоністичної підготовки в обох ЗВО.

Досягнуто домовленостей та підписано угоди про програми подвійних дипломів між Хмельницьким національним університетом (Україна) та Університетом імені Адама Міцкевича у Познані (Польща).

Заклади-учасники вирішили співпрацювати в реалізації програми подвійних дипломів у галузі польської філології. Студенти – учасники програми – матимуть можливість одночасного навчання на полоністичних спеціальностях у ХНУ та УАМ відповідно до узгодженої програми навчання на бакалавраті чи магістратурі. Учасники програми отримають два дипломи, по одному від кожного Закладу-учасника – Хмельницького національного університету (Україна) та Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) – після успішного завершення навчання.

Навчання за програмами подвійних дипломів стартує із 2023-2024 навчального року!

Детальнішу інформацію дізнавайтеся на сайті кафедри слов’янської філології: https://ksf.khmnu.edu.ua/

Тож усіх охочих стати учасниками програми подвійних дипломів із полоністики запрошуємо до вступу на відповідні спеціальності Хмельницького національного університету: https://ksf.khmnu.edu.ua/zaproshuyemo-na-navchannya/