Олімпіада з польської історії та культури

1 листопада 2017 року у Хмельницькому національному університеті на базі кафедри слов’янської філології було проведено I етап Всеукраїнської олімпіади з польської історії та культури для молоді віком до 18 років за сприяння фундації «Свобода і демократія» та Історичного товариства Польщі. В олімпіаді взяли участь 55 учасників.

Символічно, що олімпіада відбувалася у державне свято для всіх поляків – День незалежності Польщі.

Організатором олімпіади була старший викладач кафедри слов’янської філології Серкова Ю. І., головою комісії – старший викладач кафедри слов᾿янської філології Сашко І. С., секретарем – старший викладач кафедри слов᾿янської філології Дутковська О. Б.

Завдання для олімпіади були запаковані і передані з Польщі. Їх доручили розкрити одній із учасниць олімпіади.

Після розкриття конверта із завданнями, усі учасники приступили до їх виконання. Учасники олімпіади протягом 1 години і 30 хвилин пригадували історичні події, які відбувалися на території Польщі від часів виникнення держави аж до сьогодення.

Завдання виявилися непростими. Однак це олімпіада, змагання.

Виконані завдання запакували в конверт і вислали для перевірки до Польщі.

Переможець першого етапу олімпіади, боротиметься за І місце в останньому етапі. Тож бажаємо перемоги найсильнішому!

Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ