Сфера інтересів і зацікавлень першокурсників-полоністів у рамках відзначення Міжнародного дня студента

17 листопада 2021 року відбувся культурно-виховний захід за участі студентів кафедри слов’янської філології – презентація першокурсників «Професія «студент» – це класно!» Захід присвячений Міжнародному дню студента. Знайомство студентів нового набору груп ФППА-21та СОП-21 відбувалося дистанційно. Студенти першого курсу представляли свою групу і себе, зробивши презентації і відео. Кожен розповів про себе надзвичайно цікаві факти зі свого життя, про власні захоплення, досягнення й перемоги, про плани на майбутнє, про те, чому вступили до Хмельницького національного університету й очікування від навчання за улюбленою спеціальністю.

Презентацiя групи ФППА-21

Презентацiя групи СОП-21-1

Усі присутні викладачі кафедри дізналися про талановитих, креативних, відповідальних, артистичних, розумних студентів першого курсу. Дуже важливими були відомості про досягнення та прагнення майбутніх учителів польської та української мов і літератур та перекладачів. Важливо, що всі дізналися про сферу зацікавлень наших майбутніх філологів, педагогів, адже таким чином – через виявлення їхніх здібностей у самопрезентації – можна спрямовувати для подальшого розвитку їхніх здібностей, талантів, напрацювань, для якого університет надає різноманітні можливості. Також студенти другого, третього й четвертого курсу дали настанови для новобранців, «цінність отриманих знань полягає не у їх наявності, а у вдалому їх застосуванні».

Приємною несподіванкою, хоча й очікуваною подією, стала перемога нашої команди філологів-першокурсників «Полоністки» в інтелектуальній грі «Ерудит», яку проводила студентська рада гуманітарно-педагогічного факультету. Наші першокурсники отримали 1 місце, з чим ми щиро їх вітаємо та бажаємо подальших успіхів у різноманітних сферах студентського життя у Хмельницькому національному університеті! Все лише починається…!

Після завершення заходу студенти поділилися враженнями та необхідністю подібних зустрічей у майбутньому.

Із надією, сподіваннями і впевненістю можна сказати, що сьогоднішні першокурсники завтра стануть висококваліфікованими фахівцями.