Профорієнтаційна діяльність кафедри слов’янської філології

Кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету протягом 2018-2019 навчального року ознайомлювала старшокласників (майбутніх абітурієнтів) з можливостями здобуття вищої освіти у Хмельницькому національному університеті.

Випускники закладів загальної середньої освіти були ознайомлені зі спеціальностями гуманітарно-педагогічного факультету і, зокрема, кафедри слов’янської філології.

Викладачі кафедри провели опитування серед старшокласників щодо їх професійної визначеності, анкетування на визначення їхніх професійних нахилів, показали мультимедійну презентацію з можливостями кафедри і перевагами навчання на спеціальностях кафедри, залишили усім зацікавленим профорієнтаційні буклети, і звісно ж відповідали на всі запитання, які виникали у майбутніх абітурієнтів.

Щиро дякуємо адміністраціям закладів загальної середньої освіти м. Дунаївці та Дунаєвецького району, м. Городок, м. Старокостянтинів, м. Красилів, м. Хмельницький за привітний прийом та допомогу у визначенні майбутнього професійного спрямування старшокласників!

Мультифрагмент презентації кафедри в інтерпретації студентів спеціальності Щиро запрошуємо до навчання на спеціальності: «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» (ступінь навчання: бакалавр і магістр, форми навчання: денна і заочна) та «Середня освіта (Мови і літератури) (польська, українська))» (ступінь навчання: бакалавр, форми навчання: денна і заочна).

Інформація кафедр слов’янської філології