Радіодиктант національної єдності-2023 написано!

Щороку тисячі людей сідають одночасно в різних куточках України й світу, щоб написати Радіодиктант національної єдності.

27 жовтня об 11:00  за київським часом розпочався 23-ій Радіодиктант національної єдності, мета якого, за словами організаторів, об’єднати людей навколо України в усьому світі.

Цьогорічний Радіодиктант під назвою «Дороги України» написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читав диктант у прямому ефірі актор театру та кіно, театральний режиссер, виконавець ролі Івана Довбуша в популярному фільмі «Довбуш». Олексій Гнатковський.

У День української писемності і мови, студенти-полоністи кафедри слов’янської філології традиційно взяли участь у написанні щорічного Радіодиктанту національної єдності.