Співпраця із Державною вищою східноєвропейською школою у м. Перемишлі (Польща)

У квітні 2019 року в Українсько-польському центрі європейської інтеграції Хмельницького національного університету відбулася зустріч студентів спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» із проректором Державної вищої східноєвропейської школи у м. Перемишлі Славоміром Солецкі.

Метою візиту стало узгодження питань щодо участі студентів-полоністів ХНУ в стипендіальній програмі NAWA (Національне агентство з академічного обміну студентами) та майбутнього навчання за програмою NAWA у Державній вищій східноєвропейській школі у м. Перемишлі.

Зараз найкращі студенти спеціальності подали всі необхідні документи, узгоджені з адміністрацією ХНУ, для участі-відборі для навчання за стипендіальною програмою NAWA та очікують результатів. За цією програмою студенти-полоністи мають можливість семестр або два семестри навчатися у Державній вищій східноєвропейській школі у м. Перемишлі за своєю спеціальністю, таким чином, набуваючи іноземного досвіду навчання, співпраці з закордонними студентами та набуття міжнародного досвіду здобуття вищої освіти.

Участь у заході взяли також адміністрація університету та викладачі кафедри слов’янської філології, у процесі якого було домовлено про міжнародну співпрацю у сфері вищої освіти між двома ЗВО, зокрема й у сфері полоністики.

Інформація кафедр слов’янської філології