Студенти навчають студентів (Гостьове заняття з лінгвокраїнознавства)

Навчальну дисципліну «Лінгвокраїнознавство» студенти-полоністи  1 курсу опановують з метою підготовки до подальшої практичної діяльності і подальшого розвитку мовної, мовленнєвої та соціокультурної компетенції, формування мовленнєвих умінь і стратегій у різних видах комунікативної діяльності.

Вивчення цієї дисципліни важливе для розширення культурного та мовного горизонту молодого фахівця. Особливо це стосується студентів першого курсу, які тільки починають свій шлях до професійного становлення.

Нещодавно на запрошення викладача цього курсу, доцента кафедри слов’янської філології Інни Горячок, цікаве навчальне лекційне заняття для студентів-першокурсників ОПП «Польська мова і література, друга мова – англійська»  провела магістрантка 1 курсу ОПП «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» Катерина Стельмах.

Лекторка, відповідно до теми лекції, ознайомила студентів із особливостями життя молоді у Польщі, можливостями для навчання та розвитку, захоплень та подорожей, розповіла про цікаві свята та традиції, що полюбляють поляки. Розповідала Катерина і з власного досвіду проживання певний час у Польщі.

Здобувачі освіти мали можливість поспілкуватися, поставити запитання та отримати на них відповіді.

Також Катерина веде свій телеграм канал із  вивчення польської мови, до якого запрошує доєднатися  усіх охочих:   https://t.me/+sUlumUWIpiwyNzYy

Telegram (https://t.me/+sUlumUWIpiwyNzYy)

Po polsku z miłością

Студенти поділилися враженнями від цікавого гостьового заняття:

«Зустріч з пані Катериною була пізнавальною та корисною. Вважаю, що кожен із студентів дізнався щось нове. Загалом, була дуже приємна атмосфера!» – зазначила Каріна Візовська.

«Сьогоднішня зустріч з пані Катериною була цікавою та пізнавальною для мене. Пані Катерина відповіла на всі мої запитання, які мене турбували,  я дуже їй вдячний», – розповів Олександр Ущук.

«Було дуже цікаво слухати про досвід навчання пані Катерини. Вона досить змістовно відповіла на моє питання. Була дуже щирою та відкритою», – зауважила Юлія Фрейман.

«Мені дуже сподобалася лекція із пані Катериною. Зустріч була дуже цікавою і насиченою різною інформацією, яку я раніше не чув. Була дуже приємна атмосфера на зустрічі, і пані Катерина відповідала на всі питання змістовно і з гумором», – прокоментував Олександр Мишак.

Таке заняття дало можливість студентам отримати цінний практичний досвід, який допоможе їм у майбутній професійній кар’єрі, а також свідчить про цінність таких зустрічей. Щиро вдячні за співпрацю Катерині Стельмах!

Інна Горячок, доцент кафедри слов’янської філології