16 березня в Центральній публічній бібліотеці відбулася творча зустріч з відомою українською письменницею Люко Дашвар. Хмельничани, прихильники творчості відомої письменниці, із задоволенням відвідали літературну подію, зокрема, були поціновувачі художнього слова, філологи Хмельницького національного університету: кандидат філолологічних наук, доцент кафедри української філології Оксана Ющишина та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології Інна Горячок.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-3029.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-3030.png)
Метою зустрічі насамперед була презентація нового роману «СпАДок», водночас усі присутні мали можливість особисто поспілкуватися з авторкою: дізналися більше про її творчий шлях, ідеї та інсайти, зміни у світогляді після 24 лютого 2022 року.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-3031.png)
Завершилася цікава, незабутня літературна зустріч-презентація автографсесією.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-3032.png)
Щиро дякуємо працівникам Центральної публічної бібліотеки за організовану зустріч! Чекаємо нових літературних подій.
Кафедра української філології,
кафедра слов’янської філології