Участь доцента кафедри Інни Горячок у роботі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

2-3 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. У перший день він  розпочався урочистим відкриттям у залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Із мотиваційними промовами виступили Інна Шоробура, ректор ХГПА, доктор педагогічних наук, професор та Михайло Маринюк, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Роксолана Бєлова, здобувач освіти Кам’янець-Подільського ліцею №9 імені А.М. Трояна, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2023 році поділилася з учасниками рецептом успіху. На цей захід завітала наукова еліта Хмельниччини, зокрема юні науковці, їхні наукові та педагогічні керівники, члени журі.

Наукові роботи учні-члени МАН представили за 11 напрямками у таких секціях: англійська мова, німецька мова, польська мова, журналістика, педагогіка, українська література, літературна творчість, правознавство, фізика, астрономія, прикладна математика, математика, комп’ютерні науки (інформатика), біологія, ботаніка, зоологія, фольклор, зарубіжна, мистецтвознавство, філософія, теологія, психологія, аграрні науки, екологія, охорона довкілля, економіка, географія та ландшафтознавство, геологія, геохімія та мінералогія, гідрологія, кліматологія та метеорологія, історичне краєзнавство, етнологія, археологія, історія України, всесвітня історія, медицина, хімія, технічні науки, охорона здоров’я, українська мова,  соціологія.

Після урочистого відкриття учасники ІІ етапу розійшлися по аудиторіях для представлення вагомих результатів власних досліджень на науковій конференції.

Інна Горячок, доцент кафедри слов’янської філології, кандидат педагогічних наук, вже понад 8 років є членом журі секції «Журналістика» на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (Інна Горячок на кафедрі слов’янської філології ХНУ, окрім дисциплін філологічно-методичного спрямування, викладає ще й дисципліни журналістсько-редакторського спрямування. І до речі, щороку є багато охочих студентів, які здійснюють вибір саме дисциплін, спрямованих на розвиток журналістських знань і умінь). Що ж до МАНу, то щороку юні науковці  представляють цікаві та змістовні доповіді. Тематика робіт була різноманітною, учасники виступили із власними доповідями, доповнюючи їх цікавими презентаціями. Слухачі ставили запитання доповідачам і активно долучалися до обговорення актуальних тем сьогодення.

3 березня відбувся онлайнзахист постерів.

Загалом захист робіт МАН залишив приємні враження і стане добрим спогадом як для учнів, так і для членів журі. Інна Горячок щиро запросила учнів-членів МАН навчатися в Хмельницькому національному університеті, зокрема на полоністичних спеціальностях, і опановувати складні, але цікаві світи філології.

Щира вдячність нашим захисникам і захисницям за надану можливість наживо проводити масштабні наукові заходи, навчатися, працювати, досягати інтелектуальних вершин та перемагати, мріючи про світле майбутнє нашої повоєнної України!

Інна Горячок,  доцент кафедри слов’янської філології