Участь доцента кафедри слов’янської філології у ііі ообласній учнівській науково-практичній конференції

24 листопада 2015 року Мала академія наук Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді організувала ІІІ обласну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

Порядок роботи конференції складався із відкриття, що відбувалося в актовій залі Хмельницького університету управління та права, та засідань восьми секцій. До складу журі секції «Комунікативні засоби професійного і культурного спілкування (науковий блок: українська мова, українська література)» була залучена кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології Горячок Інна Владиславівна.

Учасниками заходу стали 194 учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, представники усіх районів та міст Хмельницької області. На конференції також були присутні вчителі, батьки, наукова МАНівська спільнота Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Учасники конференції представляли свої наукові доробки у формі виступів із мультимедійною презентацією. Виступи оцінювалися за такими критеріями: оригінальність теми, структурованість роботи, лаконічність викладу матеріалу, креативність проекту та його естетичне оформлення, культура презентації матеріалу та інше.

Юні та амбітні, сміливі та винахідливі МАНівці області мали можливість подискутувати із ровесниками та науковцями провідних вищих навчальних закладів області. Вони у своїх наукових доробках не лише осмислювали глобальні питання, а й пропонували шляхи розв’язання актуальних проблем рідного краю – від поліпшення екологічної ситуації, підвищення ефективності виробництва до необхідних змін у гуманітарній політиці.

Секція «Комунікативні засоби професійного і культурного спілкування (науковий блок: українська мова, українська література)» була найчисельнішою та відзначалася різноплановістю та креативністю виступів. Найкращі доповідачі були нагороджені почесними грамотами. Для удосконалення якості наукових робіт члени журі надавали практичні рекомендації.

Спільним головним побажанням учасників, журі, організаторів та усіх присутніх стало продовження таких зустрічей, які зміцнюють наукові, творчі зв’язки між науковцями та учнями.