Участь філологів-полоністів ХНУ в уроці Освітнього центру Верховної Ради України!

24 лютого Освітній центр Верховної Ради України провів урок «Рік незламності. Разом до перемоги» для школярів, студентів, усіх зацікавлених тематикою.

2022 рік – рік, який змінив нас усіх. Цей рік видався найважчим в історії нашої незалежної країни! 24 лютого змінило мирне життя кожного з нас! Але ми вистояли! Ми боролися та будемо боротися кожну хвилину за нашу землю, домівки, наші життя, наше майбутнє!

В цій боротьбі разом із нами стояли вірні друзі та партнери, міста та країни, союзники, які розділяють європейські цінності та поважають міжнародне право! Україна об’єднала увесь цивілізований світ. Ми дізналися, що таке підтримка та допомога, об’єднання навколо боротьби проти абсолютного зла!

Участь в уроці взяли викладачі та студенти-полоністи Хмельницького національного університету. Тематика для обговорення на уроці – мужність, хоробрість і незламність українського народу за рік повномасштабної війни росії проти України. Особлива увага була приділена європейським союзникам України – підтримці, вірі і допомозі Європейського Союзу Україні у такий нелегкий для неї час.