Участь гаранта ОПП «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))» у панельній дискусії «Якісна реалізація та оновлення освітніх програм у галузі 01 Освіта/Педагогіка: імплементація наказу МОН України № 1006 від 11.11.2022 р.»

27 лютого 2023 року гарант ОПП «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))»Неля Подлевська взяла участь у панельній дискусії «Якісна реалізація та оновлення освітніх програм у галузі 01 Освіта/Педагогіка: імплементація наказу Міністерства освіти і науки України № 1006 від 11.11.2022 р.» для представників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців із педагогічних спеціальностей.

Організаторами заходу стали Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міністерство освіти і науки України, Національне агентство кваліфікацій, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди. У заході взяли участь керівник експертної групи з питань фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України Ігор Балуба, заступниця керівника секретаріату Національного агентства кваліфікацій Ганна Резнік, заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко та членкиня Національного агентства Олена Колеснікова. Модерувала дискусію проректорка Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Світлана Бережна.

Під час заходу були надані роз’яснення та висвітлено дискусійні питання, що стосуються імплементації наказу Міністерства освіти і науки України № 1006 від 11.11.2022 р. «Деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників закладами фахової передвищої, вищої освіти». Наказ  викликав численні питання освітян, зокрема щодо необхідності змін в освітніх програмах галузі 01 Освіта/Педагогіка, відповідно панельна дискусія була спрямована на те, щоб стати платформою для формування спільного бачення підготовки майбутніх педагогів.

Запис трансляції доступний до перегляду за посиланням: bit.ly/3ZkiWvi Щиро дякуємо організаторам за організацію панельної дискусії та роз’яснення проблемних аспектів!

Інформація кафедри слов’янської філології