Участь Інни Горячок у (не) конференції EdCamp Khmelnytskyi

13 травня 2023 року EdCamp Khmelnytskyi зібрав 213 незламних педагогів наживо і  попри важку ніч – обстріли рашистами нашого міста – (не) конференція відбулася. Інна Горячок, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології взяла  участь у  EdCamp_Khmelnytskyi, який проводився у Технологічному багатопрофільному ліцеї імені Артема Мазура і об’єднав педагогів усіх куточків України. Цей захід мав дуже влучну назву –  «Разом стійкість по-українськи».

«EdCamp_Khmelnytskyi – це  справді єднання запалу та прагнення найкращих педагогів України! Переконана, що у діалогах народилися нові ідеї, що приведуть до інновацій в освіті на благо наших дітей України. Якщо описати  захід, то це ЗАХОПЛЕННЯ та  НЕЙМОВІРНІСТЬ.

Учні-волонтери, які проводили реєстрацію, супроводжували гостей упродовж заходу. Талановиті, харизматичні, виховані, розумні, щирі – це справжнє наше майбутнє. Багато відповідальних учителів, які приїхали як поділитися досвідом, так і відшукати для себе щось нове. «Разом – стійкість по-українськи» – це ж не просто фраза, це наша суть сьогодні. Роздумували про освіту після війни. Пропонували шляхи відновлення цієї величезної системи за допомогою учнівства, батьківства, вчительства, адміністрацій шкіл та місцевих громад. Я брала участь у панельній дискусії та презентувала думку батьківства.

«Щорічно беру участь у цій педагогічній (не)конференції, бачу її розвиток і перспективи, залюбки використовую набутий досвід на своїх методичних дисциплінах, які читаю для наших студентів, майбутніх  учителів. Упевнена, що українські освітяни найкращі! Дякую за досвід, спілкування та нові знання! Миру нам і перемоги!»

Інна Горячок, доцент кафедри слов’янської філології