Участь кафедри слов’янської філології у Міжнародному українсько-польському фестивалі «Синергія»

Уже стало доброю традицією щорічно в рамках святкування Дня міста Хмельницького проводити Фестиваль «Синергія» (попередня назва «Синтеза мистецтв»). Це польсько-український проект, який демонструє цікаві ідеї в мистецтві та дизайні, гармонійно поєднуючи різні види творчості, естетичні ідеї та стилі.

Цьогоріч з 24 до 28 вересня 2019 року Хмельницький національний університет вже вшосте відвідала делегація Технологічно-природничого університету в Бидгощі (Польща).

24 вересня відбулося відкриття фестивалю, організаторами якого стали:

Хмельницька міська рада, Хмельницький національний університет, Технологічно-природничий університет у м. Бидгощ (Польща), Музична академія в Бидгощі. З Польщі на фестиваль завітала делегація з більш ніж 30 учасників.

26 вересня в актовій залі Хмельницького національного університету всі охочі мали можливість відвідати спільний концерт Академічного хору Технологічно-природничого університету в Бидгощі (Польща) та Народного ансамблю танцю «Юність Поділля» Хмельницького національного університету (Україна).

Заходи відвідали і викладачі кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету, а також студенти спеціальностей «Філологія.

Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська)», для яких польська мова – це мова їхньої спеціальності, а отже, спілкування з носіями мови має вплив на їхній комунікативний і професійний розвиток.

(Більше інформації за адресою: http://www.khnu.km.ua/root/page.aspx?l=0&r=8&p=26360)

Інформація кафедр слов’янської філології