Участь першокурсників-полоністів у квесті до Дня гуманітарно-педагогічного факультету

7 листопада у Хмельницькому національному університеті для усіх студентів, що навчаються на гуманітарно-педагогічному факультеті, було свято – День факультету.

В актовій залі університету зібралися студенти, викладачі, співробітники факультету – щоб почути слова привітання і гарні побажання, щоб відзначити кращих викладачів і кращих студентів, щоб порадіти зі святкових подарунків – пісень і танців, подарованих креативними, талановитими студентами і не менш креативними викладачами.

А до початку урочистостей відбувався квест першокурсників. Уже традиційно склалося, що святкування Дня факультету розпочинається з участі в ньому студентів 1 курсу.

О 12 годині 7 команд студентів-першокурсників різних спеціальностей гуманітарно-педагогічного факультету, презентувавши назву своєї команди та девіз, стартували зі спортивного майданчика університету. Студенти спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» обрали за назву для своєї команди «ФілоБогині» (що було відзначено в емблемі кожного учасника), яку розшифрували такими рядочками: «Богів на світі є багато, але на ГеПееФа свято з’явилися ФілоБогині, слов’янських мов – усі майстрині! А я – очолюю олімп із чарівних і ніжних німф!».

А ще дібрали відповідну форму одягу (футболки із символами Хмельницького національного університету та міжнародного українсько-польського проекту, у якому щойно брали участь, та стрічками із надписами: «Польська філологія», «Філолог», «Перекладач», «Викладач», «Лінгвіст», «Літератор», «Редактор», що також символізують кваліфікації випускника спеціальності). Із цим завданням (привітанням і представленням команди) найкраще з усіх команд впоралися саме першокурсники спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська», з чим ми їх щиро і вітаємо!

Звісно, це було не єдине завдання квесту, вони були на кожній станції (кафедрі ГПФ), де студенти намагалися за найкоротший термін вирішити ті завдання, які отримували на кожній локації.

Дякуємо доценту кафедри слов’янської філології Інні Владиславівні Горячок за чітку організацію, вмілу підготовку квесту на кафедрі та щире вболівання за «свою» команду!

Пізніше, коли вже всі зібралися в залі для вітання, були оголошені результати і відбулося нагородження. Кожну команду-учасницю квесту було нагороджено грамотою за участь та солодким призом – тортом!

У цей святковий день також було відзначено кращого студента спеціальності. Ним цьогоріч стала магістрантка спеціальності «Філологія.

Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» Любов Гнатюк! Завідувач кафедри слов’янської філології Неля Володимирівна Подлевська від імені усіх викладачів кафедри привітала Любов із таким почесним званням та нагородила грамотою і пам’ятним подарунком. Бажаємо найкращій студентці гідно тримати цей статус та досягати нових вершин у навчальній та професійній діяльності!

За голосуванням студентів спеціальності у номінації «Кращий викладач спеціальності» було обрано кандидата філологічних наук, доцента кафедри Наталію Миколаївну Торчинську! Щиро вітаємо Наталію Миколаївну із почесним статусом і бажаємо й надалі наснаги, творчості, креативу у професійній діяльності!

Шановні колеги, дорогі студенти! Вітаємо усіх із Днем народження гуманітарно-педагогічного факультету! Бажаємо процвітання рідному факультету, усім – творчості і нових звершень!